قیمت  619,000  تومان برای هر شب
 (0 نظر)
ساعت ورود : 14:00 ساعت خروج : 12:00
تعداد مهمان
1
 تومان
 تومان
 تومان
 تومان
 تومان
 تومان

سوئیت عالی بادسترسی آسان و پیاده به میدان نقش جهان در اصفهان

اصفهان
 4 مهمان      2 اتاق      4 تخت خواب      1 حمام      5 رزرو     

یک سوئیت عالی در اصفهان و دوخواب می باشداطلاعات بیشتر در مورد این منزل


دارای تمام لازم زندگی یخچال ، اجاق گاز ، لوازم آشپزخانه همگی تقریباً نو دارای تختخواب دو نفره و یک نفره با خوشخواب لوازم خواب برای حداقل پنج نفر دیگر میزناهار خوری چهار نفره سه تخته فرش کف سرامیک مبلمان هفت نفره تلویزیون از ورودی هشت پله پایین می رود از ان طرف حیاط دارد همانگونه که از عکسهای منزل پیداست منزل نوساز نیست ولی تمیز است و بهترین حسن آن دسترسی عالی به تمامی اماکن خصوصا میدان نقش جهان (۱۵ دقیقه پیاده) و سی و سه پل( ۲۰ دقیقه پیاده) است. عرض ورودی بن بست کوچک ۲/۲۵ متر است و انتهای کوچه جای دور زدن دارید . چنانچه ماشین سواری معمولی دارید نظیر پژو و سمند و پراید و ..... از پارکینگ داخل خانه می توانید استفاده کنید ولی اگر ماشین شاسی بلند دارید آوردن آن در منزل قدری مشکل است و باید از فضای بن بست طبق عکس پیوست استفاده کنید

این منزل دارای امکانات زیر می باشدتخت دو خوابه
پریز
تخت خواب تک نفره
پارکینگ رایگان
دوربین مداربسته
سیستم سرمایش و گرمایش
دسترسی آسان به مترو
سیستم حمل و نقل
مبلمان داخلی
سفارش غذا
دسترسی آسان به فروشگاه
دسترسی آسان به داروخانه
دسترسی آسان حمل و نقل عمومی
ابزار ورزش
کتاب شهر
دسترسی آسان به آوژانس
دکتر
ماشین لباس شویی

قوانین حاکم برای این منزل به قرار زیر می باشد


مدرک محرمیت الزامیست. کودک از بدو تولد یک نفر محاسبه می گردد و فقط یک نفر کودک زیر پنج سال رایگان است . منزل برای ماشینهای خیلی پهن پیکر فاقد پارکینگ است و باید از محوطه بن بست اختصاصی که دارای دوربین و امنیت کامل است استفاده گردد.

این سوئیت 3 نفره است.

برای نفر اضافی 60 هزار تومان دریافت میشود.

شرایط لغو این منزل بعد از تایید میزبان به قرار زیر می باشد


در صورتی که رزرو24ساعت پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود. (یعنی امکان لغو 23ساعت به رزرو وجود نخواهد داشت

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل اقامتگاه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

این منزل دارای تجارب اختصاصی زیر می باشد  


نظرات کاربران رزرو کرده