400,000  تومان برای هر شب
5
مسافران
1
    
 تومان
    
 تومان
    
 تومان
 تومان
 تومان
 تومان
 تومان
 درصد
 درصد
 تومان

اقامتگاه بومگردی در کوهسار

به میزبانی سعید جانبخش در شهرستان کوهسار
4 مهمان
3 اتاق
3 تخت خواب
3 حمام
5 رزرو

یک بوم گردی زیبا در کوهسار

اطلاعات بیشتر

امکانات اقامتگاهپارکینگ رایگان
اینترنت وایلس
دسترسی آسان به آوژانس
کمک های اولیه
دسترسی آسان به فروشگاه
سفارش غذا
مبلمان داخلی
فروشگاه
سیستم سرمایش و گرمایش
دوربین مداربسته
آشپزخانه مشترک


شرایط و قوانین حاکم بر این اقامتگاه


همراه داشتن کارت شناسایی برای اجاره اتاق الزامی است. آوردن حیوانات خانگی به داخل اتاق ممنوع میباشد.روشن کردن گاز پیک‌نیک و کشیدن قلیان داخل اتاق ممنوع میباشد.بعد از ساعت ۱۲ شب از ایجاد سر و صدای اضافی جلوگیری شود.جهت رزرو اتاق ۴۸ ساعت قبل با میزبان هماهنگ شود و کل مبلغ اقامت به حساب ایشان واریز شود.برای لغو رزرو اتاق اگر ۲۴ ساعت قبل از موعد اقامت تصمیم به لغو رزرو گرفته شود نصف مبلغ به حساب میهمان عودت داده میشود ولی اگر همان روز اقامت تصمیم به لغو رزرو گرفته شود متاسفانه هیچ مبلغی به حساب ایشان عودت داده نمیشود.اتاق هر ساعتی که تحویل داده میشود ساعت ۱۳ تحویل گرفته میشود.لطفا در تمیز نگه داشتن اتاق و خسارت نزدن به لوازم اتاق با میزبان همکاری شود.مراقب پول و اشیا قیمتی خود باشید میزبان هیچ گونه مسئولیتی در قبال مفقود شدن وسایل شما ندارد.


شرایط لغو این منزل بعد از تایید میزبان


در صورتی که رزرو سه روز کامل پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود.یعنی( امکان لغو دو روز مانده به رزرو وجود نخواهد داشت)

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل اقامتگاه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

این منزل دارای تجارب اختصاصی زیر می باشد  
نظرات کاربران