قیمت  300,000  تومان برای هر شب
 (0 نظر)
ساعت ورود : 14:00 ساعت خروج : 12:00
تعداد مهمان
1
 تومان
 تومان
 تومان
 تومان
 تومان

کلبه سنتی کاهگلی در مرند

مرند
 2 مهمان      1 اتاق      0 تخت خواب      1 حمام      5 رزرو     

کلبه سنتی کاهگلی در مرند قرار دارداطلاعات بیشتر در مورد این منزل


مجموعه ما دراستان آذربایجان شرقی‚شهرستان مرند ‚روستای گلجار دربالای کوه بایالرکوی در ارتفاع 1900متری از سطح دریا قرار گرفته است.

مجوعه شامل سه سرویس بهداشتی و یک حمام در محوطه هست. منطقه کاملا کوهستانی می باشد و تمامی امکانات مجموعه به صورت سنتی می باشد.

جاده از روستا تا اقامتگاه سه کیلومتر خاکی و دارای یک قسمت سربالایی شیب تند است.در صورت تمایل می توانید ماشینتان را در پارکینگی که در روستا هست پارک کنید و مسیر را با لندروور ظرفیت 6 نفر،یا تراکتور ظرفیت12 نفر یا نیسان ظرفیت 12 نفر طی کنید.هم چنین میتوانید مسیر را با 40 دقیقه پیاده روی طی بفرمایید و در صورت تمایل با خودرو شخصی می توانید به اقامتگاه تشریف بیاورید.

پارکینگ :در صورتی که ماشینتان را در پارکینگ روستا پارک کنید(:هر ماشین شبی 10 هزار تومان) آفرود :هزینه رفت از روستا تا اقامتگاه 100 هزار تومان .هزینه برگشت 100 هزار تومان .در مجموع 200هزار تومان( ظرفیت 6 نفر) تراکتور : هزینه رفت از روستا تا اقامتگاه 150 هزار تومان .هزینه برگشت 150 هزار تومان .در مجموع 300 هزار تومان (ظرفیت 12 نفر) نیسان : هزینه رفت از روستا تا اقامتگاه 120 هزار تومان .هزینه برگشت 120 هزار تومان .در مجموع 240 هزار تومان (ظرفیت 10 نفر)

لیست غذاها که جداگانه حساب می شود:


تاوا کبابی هیزمی:100 هزار تومان

املت:۵۰۰۰۰

به دلیل اینکه در موغان یوردو از لیوان یک بار مصرف استفاده نمی شود ،لطفا به اعضای تور اعالم بشود که هر کس برای خودش لیوان شخصی به همراه داشته باشد .

برای همه افراد ،فقط سفارش یک نوع غذا پذیرفته می شود .(دوستان عزیز اینجا یه خونه ست مثل خونه های خودتون و رستوران نیست .به همین دلیل در هر وعده غذایی فقط یک نوع غذا پخت میشود.


این منزل دارای امکانات زیر می باشدشارژ موبایل
پریز
قفل درب
سفارش غذا
سیستم سرمایش و گرمایش

قوانین حاکم برای این منزل به قرار زیر می باشد


 اقامت در مجموعه موغان یوردو مستلزم ارائه کارت شناسایی معتبر از طرف مهمان است.

 جهت اقامت از زوج ها شناسنامه گرفته می شود.

 همراه داشتن نوشیدنی غیر مجاز مساویست با تخلیه اتاق در هر لحظه شبانه روز (بدون تعارف)

 خواهشمندیم بیرون از اتاق ها حجاب اسالمی رعایت گردد.

 زمان تحویل اتاق ساعت 14 و زمان تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر اس2ت.این نکتته را رعای2ت کنید تا تداخلی با مهمان قبل و بعد از شما پیش نیاید.(در صورتی که تایم حضور در اقامتگاه بیشتر بشود مسلما مبلغی برای ساعات اضافه دریافت می شود )

 قطعی شدن رزرو اقامتگاه مستلزم پرداخت کل هزینه اقامت می باشد.

 برای آرامش بقیه مهمان ها که در اتاق مجاور شما اقامت دارند لطفا سکوت را رعایت فرمایید.مخصوصا از ساعت 12 شب تا 8صبح (به دلیل تامین برق مجموعه با موتوربرق چراغ ها ساعت12 خاموش میشوند).

 لطفا از ریختن زباله مخصوصا ته سیگار در مجموعه و طبیعت خودداری فرمایید .زمین زیرسیگاری نیست .

 ما قلیون ارائه نمیدهیم. کشیدن سیگار و قلیان در اتاق ها به دلیل احتمال آتش سوزی اکیدا ممنوع می باشد.

 طبق اخطاریه اماکن عمومی استان ورود حیوانات خانگی به مجموعه ممنوع می باشد.

 لطفا در مصرف انرژی اعم از آب ‚ هیزم و...صرفه جویی کنید.

 اگر به موسیقی گوش میدهید لطفا در داخل روستا صدای رادیو و ربطتان را کم کنید.

 به علت پیچ در پیچ بودن جاده روستای گلجار لطفا در جاده روستا با سرعت مطمئنه برانید چرا که چوپانان ممکن است در جاده باشند و شما با گله های گوسفند برخورد کنید.دقت داشته باشتید در روستا و محدوده روستا حق تقدم  حیوانات هست.

از ورود به باغ ها و مزارع بدون اجازه مالک خودداری فرمایید.

لطفا تحت هیچ شرایطی از مسیر اصلی خارج نشوید، و ماشین هایتان را در زمین های زراعی نیندازید.

از آنجایی که ما هم نیاز به خواب و استراحت داریم، بعد از ساعت12و قبل از ساعت 8 هیچ خدماتی ارائه نمیشود .

همان طور که می دانید در اقامتگاه های بومگردی چیزی به نام سرویس دهی معنا ندارد، در واقع پخت و پز ،شست و شوی ظروف و ...با کمک گردشگر انجام می گیرد و در صورت نیاز گردشگر برای رفع تشنگی باید از نزدیکترین چشمه آب مورد نیاز خود را تامین کند .اما متاسفانه هنوز بومگردی معنی واقعی خود را پیدا نکرده است .به طور خالاصه بومگردی یعنی اینکه گردشگر باید روند زندگی خود رابرای مدتی به سبک روستایی تغییر دهد و در شرایطی که بومیان زندگی میکنند گردشگر هم به همان گونه اوقات خود را سپری کند .اما متاسفانه هنوز برخی گردشگران با معنای حقیقی بومگردی آشنا نیستند.

به علت قرار گرفتن مجوعه در منطقه حفاظت شده میشو داغ از همراه داشتن اسلحه شکاری جدا خود داری فرمایید .

بدون هماهنگی آتش روشن نکنید.

بدون هماهنگی به حیوانات به صورت دستی غذا ندهبد.(حواستون به بچه ها در این مورد باشد.)

 

شرایط لغو این منزل بعد از تایید میزبان به قرار زیر می باشد


در صورتی که رزرو24ساعت پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود. (یعنی امکان لغو 23ساعت به رزرو وجود نخواهد داشت

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل اقامتگاه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

این منزل دارای تجارب اختصاصی زیر می باشد  


نظرات کاربران رزرو کرده