(0 نظر)
محدودیت سن
صدور مدرک
قابل ارائه
میزان مهارت
مناسب برای
مهارت استاد
نوع تجارب
دسته بندی
 

پینت بال چیتگر

تهران

پینت بال ورزش بسیار هیجان انگیزی است که در فضای باز و با شلیک گلوله های پر از رنگ انجام می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد این تجربه


این بازی شامل گلوله هایی است که پر از رنگ می باشد و یک فعالیت در فضای باز عالی، بسیار سرگرم کننده و مناسب برای کسانی است که برای هیجان شکار زندگی می کنند. هدف از این بازی "حذف" اعضای تیم مخالف با اسپری کردن آن ها با رنگ محلول در آب است. همین!

با این حال، چیزی بیشتر از "بنگ - بنگ" وجود دارد که بچه ها انجام می دهند و البته تاکتیک و تجهیزات و سلاح هم وجود دارد و هر یک از این مولفه ها می تواند به شما یک نکته خاص در زمین بدهد.


دوره هااین تجربه فعلا دوره ای جهت رزرو ندارد.


امکانات بیشترقوانین حاکم برای این تجربه به قرار زیر می باشد


-هرگز لوازم حفاظتی خود را درنیاورید، اگر چه گلوله های رنگی وقتی که به پوست ضربه می زنند، پاشیده می شوند اما می توانند برخی کبودی های زننده ای را برجای بگذارند و هم چنین خوب نیست که کسی را از فاصله خیلی نزدیک بزنید و حملات آشوب گرایانه (ضربه زدن به رقیب تان با قنداق تفنگ) نیز قابل قبول نیست.

-یک تیر برای از بین بردن یک بازیکن کافی است و هر چیزی بیش از دو گلوله برای یک نفر، آورکیلینگ گفته می شود .

شرایط لغو این تجربه بعد از تایید میزبان به قرار زیر می باشد


در صورتی که رزرو24ساعت پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود. (یعنی امکان لغو 23ساعت به رزرو وجود نخواهد داشت

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل تجربه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

نظرات کاربران رزرو کرده