(0 نظر)
محدودیت سن
صدور مدرک
قابل ارائه
میزان مهارت
مناسب برای
مهارت استاد
نوع تجارب
دسته بندی
 

ورزش هیجان انگیز فلای بورد، تلفیقی از ورزش های جت اسکی، اسکی روی آب و شنا می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد این تجربه


فلای بورد وسیله است که با اتصال به یک جت اسکی، شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را می دهد. این ورزش هیجان انگیز ابتدا در مسابقات جهانی جت اسکی در سال ۲۰۱۱ و در کشور پهناور چین به جهانیان معرفی شد. فلای بورد، یک نوع تفریح و ورزش است که قدرت بدنی و نمایشی شما را به چالش می کشد. علاوه بر این مورد ترشح بالای آدرنالین در این تفریح به قدری بالا است که هر کسی اجازه استفاده از آن را ندارد.

ساعت 19الی 20.30 قیمت vip میباشد.

جمعه ها از ساعت 12 تا 20 یکسره فلای بورد انجام میشود.

پکیج آموزشی با مربی در 10 جلسه با هزینه 3900000تومان


دوره هااین تجربه فعلا دوره ای جهت رزرو ندارد.


امکانات بیشترقوانین حاکم برای این تجربه به قرار زیر می باشد


قوانین حین اجرا توضیح داده میشود. اما اشخاص زیر نمیتوانند فلای بورد انجام دهند.

- افرادی که دچار عارضه ای در کتف هایشان هستند.- افرادی که عضوی از بدنشان را گچ گرفته اند.- افرادی که عارضه قلبی دارند.- افرادی که دچار عارضه هایی در ناحیه کمر هستند.- افرادی که داروهای خواب آور استفاده می کنند.- افرادی که صرع و غش دارند.

شرایط لغو این تجربه بعد از تایید میزبان به قرار زیر می باشد


در صورتی که رزرو سه روز کامل پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود.یعنی( امکان لغو دو روز مانده به رزرو وجود نخواهد داشت)

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل تجربه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

نظرات کاربران رزرو کرده