(0 نظر)
محدودیت سن
صدور مدرک
قابل ارائه
میزان مهارت
مناسب برای
مهارت استاد
نوع تجارب
دسته بندی
 

ماهیگیری با استاد جواد

بندرانزلی

ماهیگیری در بندر انزلی

اطلاعات بیشتر در مورد این تجربه


صید ماهی از جمله تفریحات پر طرفدار و مهیج در سرتاسر جهان محسوب می گردد، بالا بردن قدرت تمرکز، تمدد اعصاب، بدست آوردن آرامش و تقویت قدرت انتخاب و تصمیم گیری از جمله مزایای مهم ماهی گیری تفریحی محسوب می گردد. با تهیه لوازم ضروری ماهی گیری و آموختن مهارت ها و ریز نکات ضروری در صید ماهی می توانید روزی عالی و پر هیجان را در کنار استاد جواد تجربه کنید. تفریح ماهی گیری با حفظ اصول و رعایت قوانین جذاب و بسیار هیجان انگیز می باشد.


دوره هااین تجربه فعلا دوره ای جهت رزرو ندارد.


امکانات بیشترقوانین حاکم برای این تجربه به قرار زیر می باشد


ماهی گیری تفریحی و جوان مردانه نیازمند رعایت قوانین و یادگیری آن می باشد. صید ماهی تنها جنبه سرگرمی دارد لذا نگاه سودجویانه به این تفریح و استفاده از روش های کشتار خلاف اصول اخلاقی و انسانی می باشد .

شرایط لغو این تجربه بعد از تایید میزبان به قرار زیر می باشد


در صورتی که رزرو سه روز کامل پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود.یعنی( امکان لغو دو روز مانده به رزرو وجود نخواهد داشت)

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل تجربه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

نظرات کاربران رزرو کرده