(0 نظر)
محدودیت سن
صدور مدرک
قابل ارائه
میزان مهارت
مناسب برای
مهارت استاد
نوع تجارب
دسته بندی
 

کیک خانگی ریحان

تبریز

قبول سفارش انواع کیک تولد و عصرانه

اطلاعات بیشتر در مورد این تجربه


مزیت‌های مصرف کیک برای سلامتی

ایجاد انرژی

کربوهیدرات‌ها یکی از مهم‌ترین منابع انرژی در بسیاری از غذاها هستند. از طرفی کیک‌ها با ترکیب آرد و شکر ساخته می‌شوند که سرشار از کربوهیدرات هستند. کربوهیدرات‌ها انرژی لازم برای کل بدن شامل عضلات، مغز و سیستم عصبی را فراهم می‌کنند. به علاوه چربی موجود در کیک‌ها یکی دیگر از منابع انرژی است. بنابراین با مصرف کیک می‌توانید انرژی زیادی دریافت کنید.

هنگام پخت کیک‌ خانگی کنترل بیشتری روی مواد اولیه دارید. می‌توانید کیک خود را شخصی‌سازی کرده و بر اساس سلیقه‌ی خود طبخ کنید. به عنوان مثال میزان استفاده از یک ماده را افزایش دهید و یا یک ماده را جایگزین ماده‌ی دیگر نمایید. شما دقیقا می‌دانید در یک کیک خانگی چه موادی و با چه کیفیتی به کار برده‌اید.

هزینه کیک به صورت کیلویی میباشد.


دوره هااین تجربه فعلا دوره ای جهت رزرو ندارد.


امکانات بیشترقوانین حاکم برای این تجربه به قرار زیر می باشد


ثبت سفارش از ۴ روز قبل  و پرداخت بیعانه 
باتوجه به فیلینگ (خامه ،کارامل ،نوتلا،موز و گردو قیمت ها تغییر می یابد.)

شرایط لغو این تجربه بعد از تایید میزبان به قرار زیر می باشد


در صورتی که رزرو سه روز کامل پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود.یعنی( امکان لغو دو روز مانده به رزرو وجود نخواهد داشت)

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل تجربه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

نظرات کاربران رزرو کرده