(0 نظر)
محدودیت سن
صدور مدرک
قابل ارائه
میزان مهارت
مناسب برای
مهارت استاد
نوع تجارب
دسته بندی
 

جت اسکی در رامسر

رامسر

 جت اسکی یکی از تفریحات لذتبخش آبی است که بسیار مورد توجه گردشگران در مناطق دریایی قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر در مورد این تجربه


جت اسکی میتواند یکی از هیجان انگیزترین تفریحات آبی برای شما باشد. در بسیاری از کلوپ های دریایی ورزش ها و تفریحات آبی متنوعی ارائه میشود که هر فردی با هر سنی میتواند یک تفریح آبی مناسب را برای خویش انتخاب کند. جت اسکی هم به علت هیجان سرعتی که دارد انتخاب بسیاری از گردشگران خواهد بود.

در بسیاری از کلوپ های غواصی و دریایی شما میتوانید از جت اسکی استفاده کنید.یک قایق کوچک با تنها یک سرنشین که البته امروز هم مدل هایی با این شمایل همچنان متقاضی دارند و به تولید می رسند.

روزهای طوفانی و قرنطینه تعطیل میباشد.


دوره هااین تجربه فعلا دوره ای جهت رزرو ندارد.


امکانات بیشترقوانین حاکم برای این تجربه به قرار زیر می باشد


فاصله گرفتن تا شعاع 100 متری از هر شیء معلق روی آب، مانند، قایق ها، کشتی ها، اسکله، سواحل، شناگران، جت اسکی سواران دیگر، و حتی زباله های شناور روی سطح دریا.

می بایست منطقه ای را که مسوول جت اسکی هنگام سوارشدن، جهت راندن به جت اسکی سوار تفهیم می کند دقیقا رعایت شود.

حرکات آکروباتیک و دور درجا ممنوع است و در صورت مشاهده، موجب استرداد دستگاه، سوختن تایم باقی مانده و جریمه نقدی خواهد شد.

 

 

شرایط لغو این تجربه بعد از تایید میزبان به قرار زیر می باشد


در صورتی که رزرو سه روز کامل پیش از ورود لغو گردد پس از کسر ده درصد به مهمان بازپرداخت می شود.یعنی( امکان لغو دو روز مانده به رزرو وجود نخواهد داشت)

مهمان گرامی، در صورت تایید درخواست رزرو توسط میزبان که از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد می بایست تا سه ساعت صورتحساب را به طور کامل پرداخت کنید تا رزرو قطعی شده و اطلاعات کامل تجربه برای شما ارسال گردد.
رزروهای تستی و بی مورد (عدم پرداخت بعد از تایید میزبان) منجر به محدودیت های اکانت خواهد شد. لذا خواهشمند است در رزرو خود دقت فرمایید.

نظرات کاربران رزرو کرده