شهر کرد

 (0 نفر)

شهر کرد

رزرو سوئیت در شهرکرد

در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین شهر های کشورمان آشنا کنیم. شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد که با طبیعتی زیبایی که دارد به قطب گردشگری این استان تبدیل شده است. این شهر به علت ارتفاع زیادی که دارد، به بام ایران شهرت یافته است. شما می توانید با رزرو سوئیت در شهرکرد، از زیبایی های تمام نشدنی این شهر استفاده کنید و لذت ببرید.
شهرکرد آب و هوای معتدل و سردی دارد و با توجه به طبیعت زیبایی که دارد سالانه گردشگران بسیاری را به این منطقه از استان می کشاند. این شهر به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای کوهستانی، در فصول سرد سال شاهد رونق گیری پیست های اسکی در خود می باشد. در ادامه با زیبایی های این شهر بیش تر آشنا خواهیم شد. شما نیز می توانید با رزرو منزل در شهرکرد از این طبیعت بکر و دیدنی دیدن کنید.

مسجد جامع شهرکرد

یکی از آثار تاریخی شهرکرد، مسجد جامع این شهر می باشد. اگر به این شهر سفر کردید حتما به این مسجد سر بزنید و این معماری اصیل ایرانی را از نزدیک ببینید. این بنا معلق به اواخر قرن 13 می باشد. این عمارت دارای صحنی بزرگ ، ایوان، مناره و تعدای غرفه می باشد که با رزرو سوئیت در شهرکرد می توانید به این بنای زیبا سر بزنید و از زیبایی های معماری آن لذت ببرید.

حمام خان 

از دیگر جاذبه های گردشگری قدیمی شهرکرد، می توان حمام خان این شهر را معرفی کرد. این حمام که متعلق به سال 1270 هجری قمری می باشد که با نمای زیبایی که دارد نشان دهنده معماری اصیل ایران در زمان های گذشته است. این بنا در کنار مسجد جامع قدیمی این شهر قرار دارد و این دو در کنار هم مجموعه ای ارزشمند را برای این شهر بوجود آورده است. با رزرو سوئیت در شهرکرد می توانید از حمام خان و سایر جاذبه های شهرکرد بازدید کنید.
از دیگر جاذبه های شهر کرد می توان به قلعه چالش تر، پارک ملی تنگه صیاد، خانه قدیمی ستوده چالشتری، موزه باستان شناسی، قلعه شمس آباد و امام زاده حلیمه و حکیمه خاتون اشاره کرد. شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در شهرکرد، با خیالی آسوده از محل اسکانتان، به گشت و گذار در این شهر بپردازید. 

 

 


جاذبه ها

منزل ها

مکان دربستی - سوئیت

سوئیت تمیز در شهرکرد

سوئیت تمیز تک خوابه در مرکز شهر شهرکرد

شهر کرد

مکان دربستی - سوئیت

سوئیت مناسب در شهرکرد

سوئیت مناسب در شهر کرد

شهر کرد

مکان دربستی - سوئیت

سوئیت مناسب و تمیز در شهرکرد

سوئیت مناسب و تمیز در شهر کرد

شهر کرد

مکان دربستی - سوئیت

سوئیتی در شهرکرد

سوئیتی در شهر کرد

شهر کرد

مکان دربستی - سوئیت

سوئیت دلنشین در شهرکرد

سوئیت دلنشین در شهر کرد

شهر کرد

مکان دربستی - سوئیت

سوئیت تمیز و دلگشا در شهرکرد

سوئیت تمیز و دلگشا در شهر کرد

شهر کرد

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمانی دلگشا در شهر کرد

آپارتمانی دلگشا دوخوابه در شهر کرد

شهر کرد

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان جذاب در شهر کرد

آپارتمان جذاب دوخوابه در شهر کرد

شهر کرد

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید