بروجن

 (0 نفر)

بروجن

رزرو منزل در بروجن

 تمامی شهر های استان چهارمحال و بختیاری را می توان از شهر های زیبای کشورمان بدانیم. یکی از این شهرهایی که زیبایی های بسیار زیادی را در دل خود پنهان کرده، شهر بروجن است. شهر بروجن در این استان از مهم ترین مناطق گردشگری استان محسوب می شود. بروجن از نظر وسعت نیز دومین شهر بزرگ و پرجمعیت استان می باشد. اگر قصد سفر به این شهر و بازدید از جاذبه های زیبایی آن را دارید می توانید با رزرو منزل در بروجن این سفر را شروع کنید.
اگر شهر بروجن را برای سفر انتخاب کرده اید، باید بگویم که انتخابی بسیار درست را داشته اید. بروجن از نظر طبیعت، بسیار غنی می باشد به همین علت این شهر به یکی از قطب های گردشگری چهارمحال و بختیاری تبدیل شده است. اگر به این شهر سفر کردید حتما از صنایع دستی این منطقه نیز دیدن کنید. شما با رزرو سوئیت در بروجن می توانید کار های سفر خود را بسیار سریع تر انجام داده و به این سفر هیجان انگیز بروید.

گردشگاه چشمه سیاسرد

 یکی از معروف ترین جاذبه ها و تفرجگاه های شهر بروجن، گردشگاه سیاسرد می باشد. این تفرجگاه که در حدود 4 کیلومتری شهر واقع شده، تقریبا در تمامی روزهای تعطیلی و آخر هفته ها میزبان تعداد بسیار زیادی از گردشگران و خانواده ها می باشد. هوای مطبوع، فضای سرسبز این منطقه و امکانات مناسب برای کمپ باعث شهرت این تفرجگاه شده است. شما نیز می توانید با رزرو منزل در بروجن، می توانید از زیبایی های این تفرجگاه لذت ببرید.

تالاب چغاخور

یکی از معروف ترین جاذبه های شهر بروجن، تالاب چغاخور می باشد. این تالاب بین المللی که حدود 2300 هکتار می باشد، در حدود 65 کیلومتری شهرکرد قرار دارد. هر ساله پرندگان مهاجر و بومی بسیاری برای زاد و ولد به این تالاب می آیند. مطمئن باشید که تماشای این مناظر بخصوص در پاییز و بهار می تواند بسیار لذت بخش باشد. با رزرو منزل در بروجن، از این تالاب بسیار زیبا بازدید کنید.
از دیگر جاذبه های شهر بروجن می توان موزه مردم شناسی، تالاب گندمان، چشمه آب سفید و پل مصلی را نام برد. برای سفر به این شهر برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در بروجن، سفر خود را با خیالی راحت آغاز کنید. 

 


جاذبه ها

0
تالاب چغاخور، تالابی برای تمام فصول
تالاب چغاخور، تالابی با چشم انداز بهشتی
بروجن
0
تالاب گندمان، تالابی در میانه های دشت بروجن
تالاب گندمان، تالابی حیاتی و چشم نواز
بروجن
0
سفری هیجان انگیز به چشمه سیاسرد بروجن
چشمه سیاسرد، مکانی برای آخر هفته های شما
بروجن
0
سفری به غار کهبد، غاری قدیمی در بروجن
غار کهبد، غاری برای علاقه مندان غارنوردی
بروجن
0
موزه مردم شناسی بروجن، نشانگر آداب و رسوم مردم
موزه مردم شناسی بروجن، مکانی برای آشنایی با فرهنگ غنی بروجن
بروجن

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید