ایلام

 (0 نفر)

ایلام

شهرستان ایلام

شاید بسیارتان استان و شهرستان ایلام را هنوز به قدر کافی نشناخته اید و از پتانسیل های گردشگری شهرستان ایلام خبر ندارید. شهرستان ایلام با طبیعت بکر و ناشناخته اش همواره جزو بهترین و خوش آّب و هواترین مناطق غرب کشور بوده است و آثار تاریخی و مناظر منحصر به فرد این شهرستان، جذابیت های ایلام را چندین برابر کرده است.
اما برخی، شهرستان ایلام را با جنگ تحمیلی به خاطر می آورند و یا برخی نیز با مرز مهران این استان به یادشان می آید، اما ما در ادامه می خواهیم شما را بیش تر با شهرستان ایلام و زیبایی های فوق العاده اش آشنا کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

تنگه رازیانه

در این قسمت می خواهیم شما را وارد یک ماجراجویی جذاب کنیم. اگر از دیدن و قرار گرفتن در محیط طبیعی و بکر لذت می برید حتما به تنگه رازیانه در شهرستان ایلام سری بزنید. کافی است حدود 50 کیلومتر به طرف دره شهر بروید تا چشمانتان از شگفتی باز بماند. در 50 کیلومتری شهر ایلام دره ای بسیار زیبا و خاص با رودخانه ای خروشان و دیوار های سنگی بلندش و همچنین طبیعت سبزش حتما دل هر بیننده ای را می برد.

غار زینگان

به سراغ دیگر عجایب شهرستان ایلام برویم. غار زینگان یکی از معروف ترین و زیباترین جاذبه گردگشگری شهرستان ایلام محسوب می شود. این عارضه در اصل شبیه یک تنگه می باشد اما به آن غار زینگان می گویند و به غار بهشت معروف است. فضای بسیار فوق العاده و منحصر به فرد این غار هوش از سر هر بیننده ای می برد.

دریاچه دو قلو

 همانطور که در ابتدا گفتیم، شهرستان ایلام پر است از جاذبه های تاریخی و طبیعی بکر که شاید تا به حال نام آن هارا کم شنیده ایم. اما در این قسمت می خواهیم شما را با دریاچه های دوقلوی ایلام آشنا کنیم. این دریاچه ها که با رنگ بسیار خاص و زیبایشان معروف شده اند از طریق کانال طبیعی به عرض 8 متر و عمق 4 متر به مرتبط شده اند.

 

 


جاذبه ها

تماشاگر آبشار اما ایلام باشید!

آبشاری مابین زیبایی های ایلام

ایلام
معجزه رنگ ها در دره ارغوان ایلام

دره ای پر از زیبایی های بهار

ایلام
کوه قلاقیران ایلام، شکوه طبیعت پروردگار

نماد شهر ایلام را در ارتفاعات قلاقیران ببینید

ایلام

منزل ها

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان مناسب در ایلام

آپارتمان مناسب در ایلام

ایلام

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان مناسب در ایلام

آپارتمان مناسب  تک خوابه در ایلام

ایلام

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان دلنشین در ایلام

آپارتمان دلنشین در ایلام

ایلام

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان تمیز و مناسب در ایلام

آپارتمان تمیز و مناسب در ایلام

ایلام

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید