بابلسر

 (0 نفر)

بابلسر

شهرستان بابلسر

بسیاری از مردم کشور در تعطیلات عید یا آخر هفته، خانه هایشان را به مقصد شمال کشور ترک می کنند. حالا استان گیلان یا مازندران فرقی نمی کند. شمال کشورمان معروف به جاذبه هایی از نوع طبیعت است. اما در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از بی نظیر ترین شهرستان های استان مازندران، یعنی شهرستان بابلسر آشنا کنیم.
شهرستان بابلسر یکی از سر زنده ترین شهرستان های مازندران محسوب می شود. این شهرستان زیبا و سرسبز را یکی از خوش آب و هواترین شهرستان های شمال کشور می دانند. با ما همراه باشید تا با جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهرستان بیش تر آشنا شوید.

پل معلق بابلسر

یکی از بی نظیر ترین جاذبه های گردشگری شهرستان بابلسر، پل معلق این شهر است. این پل که از روی رودخانه بابلسر می گذرد سالانه گردشگرانه بسیاری را به این منطقه از استان مازندران می کشاند. رودخانه بابلسر از وسط شهر می گذرد و این پل که بر روی این رودخانه قرار دارد باعث شده رفت و آمد در این شهر آسان تر شود.

روستای سر حمام

شهرستان بابلسر پر است از جاذبه های طبیعی و تاریخ منحصر به فرد. روستای سر حمام که در 10 کیلومتری بابلسر قرار دارد یکی از سنتی ترین و خوش آب و هوا ترین روستاهای استان مازندران می باشد. قبل اینکه نام این روستا سر حمام باشد، آهنگران نام داشت. این روستا یک بنای مذهبی به اسم فاطمیه دارد که از عمر آن حدود 100 سال می گذرد.

روستای گالشکا

یکی از روستاهای فوق العاده شهرستان بابلسر، روستای گالشکا یا گالش کلا است. این روستا با آب و هوایی بی نظیر و مطبوعی که دارد مقصد بسیاری از گردشگران و ایران گردان می باشد. این روستا با محصولات دامی و فروش آن ها به عنوان بهشت دامداران نیز معرفی شده است. این روستا علاوه بر آب و هوا و دام هایش، به مهمان نوازی اهالی این روستا نیز معروف شده است.
از دیگر جاذبه های دیدنی شهرستان بابلسر می توان به تالاب عزیزک، رودخانه بابلرود، باغ وحش بابلسر، منطقه ساحلی میرود، منطقه گردشگری کرفون و سد عرب خیل اشاره کرد.

 

 


جاذبه ها

منزل ها

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان تک خوابه دید به دریا در بابلسر

یکخوابه ساحلی با تمامی امکانات رفاهی

بابلسر

مکان دربستی - ویلا

خانه بهار

ویلا دو دقیقه تا رودخانه، ده دقیقه تا دریا، با جاده منحصر به فرد از کنار رودخانه و شالیزار و باغ که به دریا میرسد

بابلسر

مکان دربستی - ویلا

منزل جدید

بابلسر

مکان دربستی - آپارتمان

منزل جدید

بابلسر

تجارب

تجارب و تفریحات حضوری

تجربه پرواز با احسان داوری

پرواز با پاراگلایدر در آسمان بابلسر

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید