آلاشت

 (0 نفر)

آلاشت

آغاز سفری متفاوت با رزرو منزل در آلاشت

در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از شهر های بسیار زیبای استان مازندران آشنا کنیم. شهر های شمالی کشور همگی آمادگی پذیرایی از مسافران در طول سال می باشند که یکی از این استان های معروف، استان مازندران است. شهر آلاشت نیز یکی از شهر های مازندران می باشد که به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و جاذبه هایی جذاب، در طول سال از گردشگران بسیاری میزبانی می کند. شما نیز می توانید با رزرو منزل در آلاشت، به این شهر زیبا سفر کنید.

گذری به آلاشت

شهر آلاشت در شهرستان سوادکوه قرار دارد و برای رسیدن به این شهر زیبا از اکثر نقاط ایران، باید از تهران گذر کرد. شاید اگر نقشه شهر آلاشت را ببینید متوجه شوید که شهری کوچک در دل استان مازندران می باشد. اما این شهر با وجود کوچک بودن تاثیر به سزایی در تاریخ کشورمان داشته است. این شهر خاستگاه دودمان پهلوی است. با رزرو سوئیت در آلاشت می توانید از این شهر قدیمی و زیبا دیدن کنید.

رصدخانه آلاشت

آسمان بی آلایش و صاف آلاشت باعث شده تا به دلیل خوش ذوقی مردمان این منطقه، رصدخانه ای در بالای کوه این شهر بنا شود. این رصدخانه که در ورودی شهر قرار دارد، دسترسی به آن بسیار راحت است. درحالی که این رصدخانه را، رصدخانه ای آماتور می نامند اما چیزی از ارزش ها آن کم نمی شود و اتفاقا برای استفاده عموم مناسب تر است. با رزرو منزل در آلاشت می توانید از این رصدخانه زیبا دیدن کنید.

روستاهای اطراف

اما اگر گذرتان به این شهر زیبا افتاد یادتان باشد که از روستاهای اطراف آلاشت نیز دیدن کنید. گردشگران سختی راه های صعب العبور را به جان می خرند تا از مناظر بی بدیل اطراف روستاهای این شهر دیدن کنند. از جمله روستاهای این شهر می توان به روستاهای چرات، لیند و... اشاره کرد که شما با رزرو منزل در آلاشت می توانید به این روستاهای زیبا سفر کنید و از مناظر آن ها لذت ببرید.

اهمیت رزرو منزل در آلاشت

اگر واقعا تصمیمتان را بابت سفر به آلاشت گرفته اید باید به شما بگوییم که بهتر است قبل از شروع سفرتان، محل سکونتتان را در شهر مقصد تعیین کنید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در آلاشت، سفری بی دغدغه را تجربه کنید. 

 

 

 

 

 


جاذبه ها

0
سفری به آلاشت مازندران ؛ بهشت گمشده سوادکوه
آلاشت مازندران
آلاشت

منزل ها

0

مکان مشترک - ویلا

ویلای جذاب در آلاشت

ویلای جذاب تک خوابه در آلاشت

آلاشت
0

مکان مشترک - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بوم گردی در آلاشت سوادکوه مازندران
اقامتگاه بوم گردی در آلاشت سوادکوه مازندران
آلاشت
0

مکان دربستی - ویلا

منزل جدید
ویلای جنگلی بارعام2
آلاشت

تجارب

0

تجارب و تفریحات حضوری

تجربه زندگی روستایی و طبیعت آلاشت
میخوایی آلاشت بشناسی؟تجربه اش کنی؟جای درستی اومدی

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید