الیگودرز

 (0 نفر)

الیگودرز

شهرستان الیگودرز و رزرو سوئیت در الیگودرز

شاید تا به حال شهرستان های بسیاری مقصد سفرتان بوده است و استان های بسیاری را گشته اید. شاید استان های مورد نظرتان از یک جهت سرآمد باشند، مثلا یکی جاذبه طبیعی بسیار زیبایی داشته باشد، دیگری آثار باستانی و دیگری آب و هوای مطبوعی دارا باشد. اما در این قسمت می خواهیم شما را با شهرستان الیگودرز در استان لرستان آشنا کنیم، شهرستانی که تمام این ویژگی های گردشگری را باهم دارد.
 شهرستان الیگودرز با آب و هوای مطبوع و کوهستانی و همچنین جاذبه های گردشگری و طبیعتی فوق العاده بکر و دیدنی به یکی از مقاصد گردشگری کشورمان تبدیل شده است که سالانه تعداد بسیاری از مسافران را به سمت خودش می کشاند. شهرستان الیگودرز به دلیل قدمت 7000 ساله ای که دارد می توان شهرستانی باستانی و قدیمی نیز محسوب کرد. در ادامه با زیبایی های الیگودرز بیش تر آشنا خواهیم شد.

غالیه کوه

 یکی از جاذبه های طبیعی و زیبای شهرستان الیگودرز، غالیه کوه در رشته کوه زاگرس است. غالیه کوه دره های بسیار زیبا دارد که دشت لاله نیز در شمال آن قرار دارد. یکی از دره های زیبایی که به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از آن دیدن کنید، دره دام است. علت نام گذاری این دره، به دلیل مسیر بسیار سخت و همچنین وجود حیوانات وحشی نظیر خرس است.

دریاچه گهر

یکی از معروف ترین و زیباترین جاذبه های شهرستان الیگودرز، دریاچه گهر این شهرستان است که شاید شما نام آن را بسیار شنیده باشید. این دریاچه از دو قسمت گهر بزرگ و گهر کوچک تشکیل شده است و عمق برخی از نقاط آن به 30 متر نیز می رسد. منظره بسیار دل انگیز و آب و هوای مطبوع این دریاچه ممکن است شما را وسوسه کند که در این دریاچه شنا کنید اما باید بگویم که شنا در این دریاچه بسیار کار خطرناکی است.

دشت لاله های واژگون

باید بگویم که اگر برای دیدن طبیعت های منحصر به فرد به شهرستان الیگودرز رفتید، بسیار تصمیم عاقلانه ای گرفتید. یکی از بزرگ ترین دشت های لاله های واژگون در جهان در این شهرستان قرار گرفته است. سالانه بعد از اردیبهشت ماه که برف ها آب می شوند و گرما به زمین لرستان بر می گردد حتما به این شهرستان سفر کنید و از لاله های زیبای این دشت لذت ببرید.
از دیگر جاذبه های شهرستان الیگودرز می توان به کوه تمندر، شیر های سنگی و آبشار وارگ اشاره کرد.   
شرکت گردشگری اتراق با خدمات رزرو سوئیت در الیگودرز در خدمت شماست.

 

 


جاذبه ها

0
زیبایی طبیعت یعنی آبشار برنجه شول آباد لرستان
آبشاری مرتفع در میان زیبایی های لرستان
الیگودرز
0
با قلعه باجول لرستان سفری کنیم به دوران زندیه
باجول، قلعه ای تاریخ در سرزمین آبشار ها
الیگودرز

منزل ها

0

مکان دربستی - ویلا

باغ ویلا آبشار آب سفید الیگودرز
ویلا با ویو فوق العاده
الیگودرز
0

مکان دربستی - ویلا

ویلا 3خواب دوبلکس آبشار آب سفید الیگودرز روستای قلعه پاچه
ویلا 3خواب فوق لاکچری
الیگودرز

تجارب

0

تجارب و تفریحات حضوری

طبیعت گردی و آشنایی با روستای قلعه پاچه الیگودرز
تور معرفی اطراف و جاذبه های جذاب اطراف اقامتگاه شخصی

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید