مینو دشت

 (0 نفر)

مینو دشت

مینو دشت

شهرستان مینودشت

به سراغ شهرستانی در استان گلستان برویم که طرفداران بسیاری دارد. شهرستان مینودشت سالانه از تعداد پرشماری از مسافران و گردشگران میزبانی می کند. شهرستان مینودشت یکی از شهرستان های قدیمی و کهن گلستان محسوب می شود و از این حیث یکی از مناطق مهم شمال کشور می باشد.
این منطقه نام های دیگری همچون کبودجامه، حاجیلر و سنگرلر نیز داشت، اما به دلیل منظره بسیار زیبا و سرسبزی که دارد در نهایت این شهرستان را به مینودشت تغییر نام دادند. شغل مردم این منطقه کشاورزی، بازرگانی و تجارت است. در ادامه با زیبایی های این منطقه بیش تر آشنا خواهیم شد.

روستای قلعه قافه

روستای قلعه قافه یکی از مناطق گردشگری شهرستان مینودشت محسوب می شود. این روستا با آب وهوای بی نظیر و همچنین قدمت بالایی که دارد، می تواند مقصد مناسبی برای سفر و گذراندن تعطیلات باشد. این روستا، یکی از مهم ترین ییلاق های کشورمان نیز محسوب می شود.

پارک ملی گلستان

اگر به استان گلستان بروید و از پارک ملی این استان دیدن نکنید، واقعا سفرتان بدون هیج هیجانی بوده است. این پارک، که در نزدیکی شهرستان مینودشت قرار دارد، یکی از قدیمی ترین پارک های ملی جهان می باشد. اگر به این پارک نرفته اید، مطمئن باشید که مناظره فوق العاده ای را از دست داده اید.

منطقه حفاظت شده لوه

شمال کشور پر است از شگفتی های طبیعی فراوان و جذاب، که یکی از آن ها در شهرستان مینودشت قرار دارد. منطقه حفاظت شده لوه، منطقه ای بسیار بکر و سرسبز که به دلیل زیبایی بیبش از حدی که دارد، اصلی ترین جاذبه منطقه شناخته شده است. در این منطقه آبشاری زیبا و پلکانی نظرتان را جلب خواهد کرد که هرساله گردشگران بسیاری را به این منطقه می کشاند.
از دیگر جاذبه های گردشگری این شهرستان می توان آبشار مبارک آباد، غار کیارام، آبشار لولوم، تنگه چهل چای، آبشار حسینا، آبشار های یکه سور و قله خواجه قنبر را نام برد.

 

 

 

 


جاذبه ها

منزل ها

0

مکان مشترک - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بهشت مینودشت
اقامتگاه بهشت در یک منطقه بسیار زیبای کوهستانی و جنگلی واقع شده و طبیعت زیبایی دارد چشمه آبشار غار جنگل کوه از جاذبه های روستاست.
اقامتگاه بهشت بزرگترین اقامتگاه استان گلستان است.فضایی کاملا سنتی و دلنشین.
مینو دشت
0

اتاق خصوصی - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بومگردی بهشت مینودشت
 
اقامتگاه بومگردی بهشت فضایی سنتی است ولی امکانات رفاهی را کاملا دارا می باشد.
مینو دشت
0

اتاق خصوصی - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بومگردی بهشت مینودشت
اقامتگاه بومگردی بهشت فضایی سنتی و نوستالژی است ولی تمام امکانات رفاهی را دارد.
مینو دشت
0

اتاق خصوصی - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بومگردی بهشت مینودشت
اقامتگاه بومگردی بهشت فضایی کاملا سنتی و نوستالژی در بهترین نقطه با بهترین آب و هوا و بهترین چشم انداز جنگلی و کوهستانی است
مینو دشت
0

مکان مشترک - اقامتگاه های قدیمی و سنتی و طراحی خاص

خانه مسافر اقامتگاه اختصاصی در مینودشت روستای آرام نرو بالا
خانه مسافر عمو یحیی یک اقامتگاه اختصاصی است که بعد ورود مهمانان کاملا در اختیار مهمانان عزیز قرار  میگیرد و هیچگونه ایجاد مزاحمتی از طرف میزبان نخواهند داشت مگر در مواقع ضروری و به درخواست خود مهمانان گرامی
مینو دشت
0

مکان دربستی - اقامتگاه های قدیمی و سنتی و طراحی خاص

خانه مسافر عمو یحیی
خانه مسافر عمو یحیی
مینو دشت

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید