آزاد شهر

 (0 نفر)

آزاد شهر

آزاد شهر

شهرستان آزادشهر

شهرستان آزادشهر یکی دیگر از شهرستان های استان گلستان می باشد که مانند دیگر مکان های این استان، زیبایی های طبیعی و تاریخی بسیاری را در خود جای داده است که شما می توانید با سفر به این نقطه زیبا از خطه شمال، بسیار لذت ببرید.
طبیعت زیبا و ناشناخته ای که در شهرستان آزادشهر قرار دارد می تواند سفر خاطره انگیز و بی نظیری را در خاطرات شما ثبت کند. درگذشته نام این شهرستان، شاه پسند بود که در سال1360 به آزادشهر تغییر یافت. آب و هوای این منطقه نیز مانند سایر مناطق خطه شمال، بسیار متعادل و دل پذیر است که آب و هوای این منطقه یکی از دلایلی می باشد که سالیانه گردشگرانی بسیاری به این منطقه می آیند. در ادامه با زیبایی های شهرستان آزادشهر بیش تر آشنا خواهیم شد.

آبشار کوهمیان

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری شهرستان آزادشهر در روستای کوهمیان این شهرستان قرار دارد. کوهمیان که به گویش محلی به معنای در میان کوه می باشد، آبشار بسیار زیبای گل سنگی را در خود جای داده است که یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری شهرستان می باشد. حوض این آبشار در فصول گرم سال مکان مناسبی برای  آب تنی می باشد.

پارک جنگلی سوجاق

اگر به شهرستان آزادشهر در استان گلستان سفر کردید، حتما به پارک جنگلی سوجاق این شهرستان نیز سری بزنید. پارک جنگلی سوجاق با طبیعت بسیار بکر و چشم نوازی که دارد می تواند مقصد بسیار دل پذیر و لذت بخشی برای شما باشد. چشمه ها، رودها، درختان سرسبز و جنگل بسیار زیبا می تواند دلایلی باشد که شما را وادار به بازدید از این مکان بکند.

پل غزنوی

پل غزنوی یکی از جاذبه های گردشگری تاریخی شهرستان آزادشهر محسوب می شود. پل غزنوی در روستایی به همین نام قرار دارد. ساختمان پل در کنار رود و طبیعت بسیار زیبایش قرار دارد که شما در بازدید از پل با یک تیر دو نشان خواهید زد، هم پل تاریخی غزنوی را خواهید دید و هم از طبیعت لذت بخش اطراف آن استفاده خواهید کرد.
از دیگر جاذبه های شهرستان آزادشهر می توان به روستای فارسیان اشاره کرد که در تابستان ییلاق بسیار مناسبی نیز محسوب می شود، زیرا آب و هوایی کاملا متعادل و کوهستانی دارد.

 

 

 

 


جاذبه ها

منزل ها

مکان مشترک - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بوم گردی باران در استان گلستان

اقامتگاه بوم گردی باران  

 در آزادشهر گلستان قرار دارد

آزاد شهر

مکان مشترک - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بوم گردی 2 در آزادشهر گلستان

اقامتگاه بوم گردی 2 در آزادشهر گلستان قرار دارد

آزاد شهر

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید