پاوه

 (0 نفر)

شهر پاوه

رزرو سوئیت در پاوه

اگر برای مسافرتی خاطره انگیز آماده هستید اما نمی دانید که کدام منطقه از کشورمان را برای سفر انتخاب کنید، ما در این مقاله برای شما پیشنهادی داریم. حتما تا به حال نام استان کرمانشاه و شهرستان های این استان  را شنیده اید. شهرستان پاوه یکی از شهرستان های بسیار زیبای این استان محسوب می شود. شما می توانید با رزرو سوئیت در پاوه، جاذبه های این شهرستان را از نزدیک دیده و لذت ببرید.
شهرستان پاوه آب و هوای معتدل و کوهستانی دارد. این شهرستان جنگل های انبوه، آبشار های خروشان، چشمه های پر آب و باغ های سرسبز و بزرگ را در دل خود جای داده است که سالانه گردشگران بسیاری به شهرستان می آیند و از زیبایی ها آن استفاده می کنند. اگر شما نیز قصد دارید این شهرستان را تجربه کنید، می توانید با رزرو سوئیت در پاوه، سفری راحت را شروع کنید.

آبشار دریبر

یکی از جاذبه های بسیار زیبا و چشم نواز پاوه، آبشار دریبر می باشد. این آبشار که در پیچ های تند جاده نوسود به پاوه قرار دارد، زیبایی این منطقه را چندین برابر کرده است. این آبشار از پستی و بلندی های بسیاری عبور کرده و در انتها به رودخانه سیروان می ریزد. 

آبشار دشه

از دیگر جاذبه های زیبای پاوه، آبشار دشه در این شهرستان می باشد. این آبشار افسانه ای به دلیل زیبایی های فراوانی که دارد هرساله از تعداد بسیاری از مردم میزبانی می کند. زیبایی های این آبشار به فصل خاصی محدود نمی شود و شما در هر فصلی که به این منطقه بروید می توانید از شگفتی این آبشار نهایت استفاده را کنید. اگر می خواهید این آبشار را از نزدیک ببینید، می توانید با رزرو سوئیت در پاوه این منظره منحصر به فرد را تجربه کنید.
از دیگر جاذبه های شهرستان پاوه می توان به منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل، روستای ساتیاری، آبشار شیلماو، آبشار نودشه و آبشار شولخه اشاره کرد. اگر قصد سفر به این شهرستان را دارید می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در پاوه این سفر را با آسودگی خاطر از اسکانتان به آخر ببرید.

 

 

 


جاذبه ها

منزل ها

0

مکان دربستی - ویلا

منزل جدید
پاوه
0

مکان دربستی - خانه

اقامتگاه در پاوه
اقامتگاهی در پاوه
پاوه
0

مکان دربستی - خانه

اقامتگاه در پاوه
یک اقامتگاه در پاوه
پاوه
0

مکان دربستی - اقامتگاه بوم گردی

منزل جدید
پاوه
0

مکان دربستی - اقامتگاه بوم گردی

اقامتگاه بوم گردی ارغوان

اقامتگاه واقع در منطقه گرشگری مارو ، در دل باغات زیبای داریان می باشد 
مکانی دنج برای دورهمی های خانوادگی و بازی های کودکان

پاوه

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید