سیرجان

 (0 نفر)

سیرجان

رزرو سوئیت در سیرجان

به دیگر شهرستان تاریخی در استان کرمان برویم. شهر سیرجان شهری صنعتی و اقتصادی که یکی از شهر های مهم ایران نیز در این عرصه ها تلقی می شود. همواره در سیرجان قنات های زیادی وجود داشت و به همین دلیل آن را (سیرگان) یا (سیرکان) می خواندند. اگر می خواهید به این شهر زیبا سفر کنید می توانید با رزرو سوئیت در سیرجان توسط سامانه اتراق به سریع ترین شکل ممکن کارهای سفرتان را انجام دهید.
اما اگر از غذاهای محلی و خوشمزه این شهر بگذریم، به جاذبه های فوق العاده سیرجان می رسیم. برای سیرجان فرقی نمی کند که میهمانش از چه نوع جاذبه گردشگری استقبال می کند، زیرا هم جاذبه های تاریخی را به تعداد زیاد دارد و هم جاذبه طبیعی. در ادامه با این جاذبه ها بیش تر آشنا خواهیم شد.

بادگیر چپقی

یکی از منحصر به فرد ترین جاذبه های شهرستان سیرجان، بادگیر چپقی این شهر می باشد. این بادگیر در حقیقت خانه یکی از آقا سید علی اصغر رضوی در قدیم بوده است. گفته می شود این بادگیر مربوط به زمان پهلوی می باشد. این بادگیر با شبکه های هندسی منظمی که دارد به شهرت بسیاری رسیده است. شما با رزرو سوئیت در سیرجان و در نزدیکی این جاذبه می توانید با خیالی راحت به بازدید از آن بپردازید.

باغ سنگی

یکی از جاذبه های شهرستان سیرجان که طرفداران زیادی نیز دارد، باغ سنگی این شهرستان می باشد. این باغ در کیلومتر 40 جنوب شرقی شهرستان سیرجان قرار گرفته است. باغ سنگی توسط پیرمردی لال و ناشنوا به نام درویش خان اسفندیاری ساخته شده است.

کفه نمک

یکی از جذاب ترین جاذبه های شهرستان سیرجان، کفه نمک می باشد. کفه نمک منطقه ای بکر و منحصر به فردی در گوشه ای از سیرجان می باشد. اگر به این منطقه سفر کردید حتما با رزرو سوئیت در سیرجان، به دشت زیبا بروید و جذابیت آن را از نزدیک ببینید. شب ها اگر به این منطقه بروید، دشتی را خواهید دید که انگار برف بر روی ماسه ها نشسته است. 
از دیگر جاذبه های این شهرستان می توان قلعه سنگ، یخدان های دوقلو را نام برد، که شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در سیرجان بصورت آنلاین، سفری مطمئن و راحت را به این منطقه داشته باشید.

 

 


جاذبه ها

منزل ها

مکان دربستی - ویلا

ویلای مبله در سیرجان

ویلای مبله  دوخوابه در سیرجان

سیرجان

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید