سنندج

 (0 نفر)

سنندج

سنندج

سفری به سنندج

موزه ها و اثار باستانی شهر سنندج، زیبایی های طبیعت آن و جاذبه های گردشگری شهر سنندج واقعا ناشناخته باقی مانده است. شهری که مردی مهمان نواز دارد و فرهنگ قومیتی خاص خود را دارد. 
زمان لازم سنندج دست کم نیم روز زمان نیاز دارد تا هر گردشگری با محدودیت زمانی بتواند مهمترین جاذبه های آن را که در محدوده نزدیک به بازار هستند ببیند. شهر سنندج، یکی از بهترین شهرهای توریستی ایران است که می توانید با سفر به آن لحظات بسیار زیبایی را تجربه کنید. پیشنهاد ما یک روز و حتی دو روز کامل است تا با دیدن سایر جاذبه های مهم شهر سفر خود را کامل کنید. رفتار دوستانه و حس مهمان نوازی مردم کردستان باعث می شود سفر بیش از یک روز در این شهر نیز حتی لذت بخش باشد.
اولویت بندی جاذبه ها خوشبختانه بیشتر جاذبه های توریستی سنندج به جز پل قشلاق که از اهمیت کمتری برخوردار است نزدیک به هم قرار دارند. ما مهمترین جاذبه های شهر را به ترتیب مناسب در برنامه صبح تا عصر قرار داده و ساعات غروب را به کوه آبیدر و گشت و گذار در شهر اختصاص داده ایم تا در صورت داشتن فرصت محدود، جاذبه شاخصی را از دست ندهید. به این شکل با چینش و زمان بندی مناسب با کمترین اتلاف انرژی و زمان در مسیرها، همه شهر و جاذبه هایش را در یک روز ببینید.
اتراق هم سفر را برای شما راحت می کند. می توانید بدون دغدغه و با آسودگی خاطر سفر کنید. نگران محل اقامت خود نباشید. اتراق بهترین سوئیت ها و منازل را برای شما در نظر گرفته است. سفر به سرزمین عجایب سنندج، سفری به یادماندی برای شما و خانواده شما خواهد بود.
در آینده، تیم گردشگری اتراق در نظر دارد علاوه بر اینکه دغدغه شما را در زمینه سوئیت و محل اقامت حل کند، بلکه سفرهای مختلفی برای شما تعریف کند تا از بدو ورود به یک شهر، بدانید چه مکان هایی را باید بروید.

 

 


جاذبه ها

در پارک جنگلی آبیدر، شگفت زده شوید

پارکی جنگلی در میان زیبایی های کردستان

سنندج

منزل ها

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان مناسب در سنندج

آپارتمان مناسب تک خوابه در سنندج قرار دارد

سنندج

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان دلگشا در سنندج

آپارتمان 120 متری دلگشا دوخوابه در سنندج قرار دارد

سنندج

مکان دربستی - آپارتمان

آپارتمان تمیز در سنندج

آپارتمان تمیز در سنندج قرار دارد

سنندج

تجارب

نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید