سفری به آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز تهران

 (0 نفر)
تهران
آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز تهران

آزمایشگاهی با آوازه جهانی

ویراستار :


در سفر به تهران از آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز نیز دیدن کنید

همه ما سفر به استان هایی که از نظر گردشگری سر آمد بقیه استان ها می باشند سفر می کنیم و ترجیح می دهیم اوغات فراقت خود را در این استان های بگذرانیم. اما اگر عاشق علم و تکنولوژی می باشید این مقاله را از دست ندهید. در این قسمت سعی داریم تا به یکی از مکان های علمی و پژوهشی در استان تهران برویم و آن را به شما معرفی کنیم. آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، از جمله مکان های بسیار مهم و ارزشمند در کشورمان محسوب می شود. تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا از مرکزی بی نظیر اطلاعات کافی را کسب کنید.

آزمایشگاهی منحصر به فرد در تهران

اگر می خواهید به آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز بروید کافیست گذر خود را به دانشگاه بزرگ تهران بیندازید. این آزمایشگاه در دانشگاه تهران قرار دارد. آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در حوزه زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی به منظور تحقیقات شناختی و ارائه خدمات دانش بنیان فعالیت دارد. این مرکز بی نظیر در سال 1395 توسط معاون اول رئیس جمهور وقت افتتاح شد. باید گفت که آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، مرکزی مستقل و ملی می باشد که در اختیار تمامی پژوهشگران قرار گرفته است.

هدف از افتتاح این آزمایشگاه چیست؟

اما در این قسمت هدف از راه اندازی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز را خواهیم گفت. این مرکز به منظور تقویت توان رقابتی پژوهشگران در حوزه های علوم و فناوری، تحریک و پردازش مغز در سطوح بالا، پشتیبانی از فعالیت های پژوهشی، توسعه فناوری و آموزشی کلیه مراکز علمی کشور و همچنین اهداف کلان دیگر شروع به کار کرده است. بی شک این آزمایشگاه را می توان جزو مهم ترین پژوهشگاه های کشور دانست.

آزمایشگاهی با استاندارد های جهانی

درباره آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز باید گفت که این مکان تمامی استاندارد های جهانی را داراست. اما اگر می خواهید به استان تهران به منظور بازدید از این آزمایشگاه بی نظیر بروید می توانید قبل از آغاز سفرتان، به سامانه گردشگری اتراق رفته و با رزرو سوئیت در تهران، سفری هیجان انگیز و علمی را تجربه کنید.

"سفرتان به سلامت"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


رتبه علمی بالا

شرایط و محدودیت ها


محیط دانشگاهی

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید