شاهکار طبیعت را در چشمه گل رامیان ببنید

 (0 نفر)
رامیان
چشمه گل رامیان

اگر به دنبال شگفتی طبیعت هستید، چشمه گل را تجربه کنید

ویراستار :


سفری به چشمه گل رامیان، چشمه ای در میان زیبایی ها

اینبار قرار است به یکی از استان های بسیار زیبای شمال کشور سری بزنیم. استان گلستان از جمله مکان هایی است که روز های تعطیل سال مملو از گردشگران و توریست های داخلی و خارجی می شود. سرسبزی و آب و هوای بسیار مطبوع این منطقه باعث شهرت بسیار این منطقه شده است. اما یکی از شهرستان های معروف این استان رامیان است. در این قسمت می خواهیم با شاهکار طبیعت این شهرستان یعنی چشمه گل رامیان با شما صحبت کنیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چشمه ای با چشم انداز فوق العاده

سفر به شهرستان رامیان می تواند جذابیت بسیار زیادی برای شما داشته باشد. این شهرستان با آب و هوا و همچنین چشم انداز های فوق العاده زیبایی که دارد تبدیل به قطب گردشگری استان شده است. چشمه گل رامیان در 5 کیلومتری جنوب شهرستان و در دامنه کوه قرار دارد. چشمه گل رامیان چشمه ای آهکی به طول 90 متر و عرض 80 متر است. بی شک بازدید از شاهکار طبیعت استان گلستان می تواند تجربه ای تکرار نشدنی برای شما باشد.

چشمه گل در آرامش ابدی

اگر به این فکر می کنید که به چشمه گل رامیان سفر کنید، باید به انتخاب شما تبریک گفت. اما شگفتی بسیار عجیبی نیز در این چشمه وجود دارد که جذابیت ماجرا را دوچندان کرده است. این چشمه که یکی از تفرجگاه‌ های مردم شهرهای اطراف است، از عمیق ‌ترین دریاچه ‌های جهان نیز محسوب می‌شود. عمق چشمه گل رامیان را 80 متر تخمین زده‌ اند. پس منتظر چه هستید؟ بار و بندیل را آماده کنید تا ماجراجویی جدیدی را در استان بی نظیر گلستان شروع کنید.

نام این چشمه از کجا آمده؟

نام چشمه گل رامیان که در استان گیلان است، ریشه ای ترکی دارد. چشمه گل به معنای چشمه ای جوشان است. اما اگر تصمیم خودتان را برای سفر به این چشمه گرفته اید، برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید قبل از شروع سفرتان با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در رامیان، با خیالی راحت تر و هزینه ای بسیار پایین و مقرون به صرفه، سفر خود را آغاز کنید.

"سفری همراه با حال خوب را برایتان آرزومندیم"
 
نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشمه ای با آب و هوایی بی نظیر

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاریامکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید