جنگل نیلبرگ، زیباترین جنگل گلستان

 (0 نفر)
رامیان
جنگل نیلبرگ رامیان

جنگلی با منظره رو به بهشت

ویراستار :


سفری به جنگل نیلبرگ، اسرار سرسبز رامیان

سفر کردن همیشه می تواند یکی از عواملی باشد که ما را از شلوغی خسته کننده ی شهر دور می کند. در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از جاذبه های بسیار زیبای استان گلستان در شمال کشور آشنا کنیم. استان گلستان از جمله استان هایی است که همه ما می شناسیم و چه بسا به آن سفر هم کرده ایم. برای دیدن جاذبه مورد نظر ما، باید به شهرستان رامیان سفر کرد، مکانی که جنگل انبوه نیلبرگ را در خود قرار داده است. با اتراق در ادامه همراه باشید، زیرا قرار است با این جنگل زیبا بیشتر آشنا شوید.

رامیان، شگفتی استان گلستان

بیایید به سراغ یکی از جاذبه های بی نظیر شهرستان رامیان در استان گلستان برویم. شهرستان رامیان را می توان زیباترین شهرستان استان گلستان دانست که از نظر طبیعی به دو قسمت جلگه ای و کوهستانی تقسیم می‌شود و دارای جنگل‌های غنی و پر بار است. در 4 کیلومتری جنوب شرقی مرکز شهر رامیان در استان گلستان، یکی از جاذبه های بی نظیر و زیبای منطقه، یعنی جنگل نیلبرگ واقع شده است. شاید مناظری که سرسبزی جنگل نیلبرگ در دل این جنگل انبوه خلق کرده، می تواند یکی از مناظر دلچسب در سفر شما باشد.

جنگلی برای تمامی فصول

جنگل نیلبرگ یکی از جنگل های چشم نواز در شمال کشور است که زیبایی های غیرقابل وصفش در بین مردم شهرت یافته است. جنگل نیلبرگ رامیان در تمامی فصل های سال چهره های شگفت انگیز و اسرار آمیزی را برای میهمانان آمده می کند و در تمامی روزهای سال، پذیرای گردشگران بسیاری با سلیقه های متنوع و خاص است. مناظر بی نظیر محیط این جنگل خاص، هر گردشگری را سر ذوق می آورد و باعث می شود حافظه دوربین های عکاسی مهمانان پر از عکس های خاطره انگیز و جذاب شود.

جاده ای رو به بهشت

اگر قصد دارید به جنگل نیلبرگ بروید باید به شما بگویم که قرار از از جاده بسیار باصفا و زیبا برای رسیدن به جنگل رد بشوید. اما برای سفر به این جنگل می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در رامیان، سفری با خیال راحت و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

"سفری مملو از زیبایی را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


جنگلی سرسبز و زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید