آبشار پشمکی، شیرینی طبیعت رامیان

 (0 نفر)
رامیان
آبشار پشمکی رامیان

آبشار پشمکی، جذابیت سفر به گلستان

ویراستار :


در آبشار پشمکی سفری جذاب را در گلستان تجربه کنید

استان گلستان از جمله استان های بسیار زیبا و خوش آب و هوا در شمال کشور محسوب می شود که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند. در این مقاله قصد داریم تا به یکی از شهرستان های جذاب این استان یعنی شهرستان رامیان سفر کنیم و از جاذبه بسیار زیبای آبشار پشمکی برای شما صحبت کنیم. همه جاذبه های شهرستان رامیان و استان زیبای گلستان از جذابیت خاصی برخوردار هستند. پیشنهاد ما به شما این است که با اتراق در ادامه همراه باشید تا با این آبشار جذاب بیش تر آشنا شوید.

آبشار پشمکی کجاست؟

آبشار پشمکی یکی از پرطرفدارترین جاذبه گردشگری شهرستان رامیان می باشد که آخر هفته ها میزبان سیل عظیمی از گردشگران و مردم محلی است. پشمکی در منطقه ای ییلاقی در جنوب غربی رامیان است که 3 کیلومتر با روستای زیبای پا قلعه فاصله دارد. آب و هوای این منطقه بسیار مطبوع و خنک است و این منطقه در فصل گرما و برف در فصل سرما پذیرای طبیعت دوستان است. بی شک تجربه چنین آبشار هیجان انگیزی می تواند ماجراجویی بی نظیری برای شما باشد.

منطقه ای پر از شگفتی

اگر آبشار پشمکی رامیان را برای سپری کردن تعطیلات خود انتخاب کرده اید باید به شما تبریک گفت. این منطقه که درست زیر قله ی قلعه میران قرار دارد دارای چشمه ها و آبشارهای فراوان است که بزرگترین آبشار آن در کنار جاده قرار دارد. آب و هوای این منطقه به دلیل قرار گرفتن در منطقه جغرافیایی بسیار مناسب، مطبوع می باشد و سرسبزی بسیار چشم گیری را در اطراف این آبشار مشاهده می کنید. پس منتظر چه هستید؟ بار و بندیل خود را جمع کرده و ماجراجویی خودتان را در رامیان آغاز کنید.

پیشنهادی که نمی توانید رد کنید

سفرتان به رامیان می تواند بسیار لذت بخش تر و راحت تر پیش برود اگر شما قبل از شروع مسافرت مکانی را برای اسکان رزرو کرده باشید. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در رامیان، به راحتی و با آرامش خیال می توانید به آبشار پشمکی سفر کرده و از جاذبه های شهرستان رامیان لذت ببرید.

"سفری همراه با آرامش را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری با چشم انداز شگفت انگیز

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید