آبشار های جوزک، آبشار هایی در میان جنگل

 (0 نفر)
رامیان
آبشار های جوزک رامیان

آبشار های جوزک، تکه ای از بهشت رامیان

ویراستار :


در آبشار های جوزک می توانید سمفونی طبیعت را بشنوید

سفری کوتاه خواهیم داشت به استان بسیار زیبای گلستان در شمال کشور که بسیاری از شما روز های تعطیل را ترجیح می دهید در این استان سپری کنید. جاذبه های استان گلستان همگی جزو بهترین و پرگردشگرترین جاذبه های کشور محسوب می شوند. آبشار های جوزک از جمله جاذبه های منحصر به فرد در استان است که به شما پیشنهاد می دهیم که حتما از آن دیدن کنید. اما قبل از آغاز سفرتان بهتر است تا اطلاعات کافی نسبت به این جاذبه فوق العاده را کسب کنید و با آگاهی کامل نسبت به این جاذبه گردشگری راهی سفر شوید. با اتراق همراه باشید تا با این آبشار های زیبا آشنا شوید.

آبشاری با چشم انداز فوق العاده

آبشار های جوزک در استان گلستان و شهرستان رامیان جزو زیباترین جاذبه های این استان محسوب می شود. این آبشار در میان جنگل های بکر و در میان بلندای دو کوه قرار گرفته است. این آبشار در فاصله 3 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان رامیان قرار گرفته، و قرار است میزبان بسیار برازنده ای برای شما باشد. برای دسترسی به آبشار های جوزک باید از چشمه های نیلبرگ عبور کرد و پس از آن از رودخان آق سو و زمین های کشاورزی اطراف وارد راه مال رو آبشار و رودخانه کوچک جوزک خواهید شد و پس از حدود نیم ساعت پیاده روی به آبشار های جوزک خواهید رسید.

آب و هوایی بی نظیر در آبشار

آبشار های جوزک به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای بکر و منحصر به فرد از آب و هوای ویژه ای نیز برخوردار است. سرچشمه این آبشار تامین کننده آب مورد نیاز کارخانه آب معدنی می باشد که در پایین دست آن قرار گرفته است. هوای خنک و با طراوت، سرسبزی و شادابی کوه های سر به فلک کشیده اطراف این آبشار، این منطقه را به یک مکان دیدنی و جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است. اگر سفرتان را هنوز شروع نکرده اید ما برای شما پیشنهادی داریم. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در رامیان، سفری با خیال راحت از مکان اسکان را تجربه کنید.


"سفرتان مملو از زیبایی"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری زیبا و خوش آب و هوا

شرایط و محدودیت ها


محدودیتی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید