آبشار سرخه کمر، شکوه خروشان رامیان

 (0 نفر)
رامیان
آبشار سرخه کمر

آبشار سرخه کمر، شگفتانه طبیعت گلستان

ویراستار :


سفری به آبشار سرخه کمر در استان زیبایی ها

شمال کشور همواره پر است از جاذبه های دیدنی و سرسبز که گردشگران بسیاری را سالانه به خود جذب می کند. قطار اینبار اتراق را می خواهیم به سمت استان گلستان در شمال کشور هدایت کنیم که شاید جزو زیباترین استان های ایران محسوب می شود. شهرستان رامیان در این استان جزو زیباترین شهرستان های گلستان است که شاید تا به امروز توجه کمتری از طرف مردم ما دیده است. آبشار سرخه کمر در استان گلستان و شهرستان رامیان مقصد اینبار اتراقی هاست. پس به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتها با ما همره شوید تا به دنیای هیجان انگیز آبشار ها سفری کوتاه داشته باشیم.

آبشار هایی دیدنی در رامیان

اگر گذرتان به استان گلستان و شهرستان رامیان افتاد حواستان باشد که آبشار سرخه کمر را از دست ندهید. البته مجموعه ای از آبشار ها در این قسمت از رامیان قرار گرفته که از این نظر فوق العاده جذاب می باشد. مجموعه آبشارهای سرخه کمر واقع در 3 کیلومتری جنوب شرق شهر زیبای رامیان می باشد و ارتفاع بلندترین آبشار آن حدود 28 متر است. یکی از آبشار های بسیار منحصر به فرد این مجموعه، می توان به آبشار نعیم آباد با 28 متر ارتفاع اشاره کرد که ورزشکاران بسیاری از آن برای صخره نوردی حرفه ای استفاده می کنند. محیط آبشارها در دل جنگلهای انبوه شرق رامیان قرار دارد و طبیعت بسیار زیبایی را رقم زده است.

مجموعه آبشار تکرار نشدنی

سفر به شهرستان رامیان و استان زیبای گلستان زمانی جذاب خواهد شد که به آبشار سرخه کمر بروید. سرخه کمر، نام اولین آبشار از مجموعه آبشارهای این منطقه است. بیش از ۸ آبشار، در مسیر سرخه کمر وجود دارد که ارتفاع اولین آبشار، حدود ۲۳ متر می رسد.

سفری همراه با آرامش

اگر گذرتان به رامیان افتاد پیشنهاد می کنیم که حتما از آبشار سرخه کمر دیدن کنید. سفر به آبشار سرخه کمر می تواند بسیار راحت تر باشد زمانی که شما از قبل مکانی را برای اسکان در رامیان رزرو کرده باشید. به همین منظور شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در رامیان، راهی سفر ماجراجویانه خود در این شهرستان شوید.

"سفری مملو از زیبایی را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آبشاری نیلی و زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید