هیجان در مجتمع سوارکاری گنبد کاووس

 (0 نفر)
گنبد کاووس
مجتمع سوارکاری گنبد کاووس

در مجتمع سوارکاری، هیجان را به اوج برسانید

ویراستار :


در مجتمع سوارکاری گنبد کاووس، ورزش کنید و لذت ببرید

استان گلستان از جمله استان های بسیار زیبا در شمال کشور محسوب می شود که ممکن است بسیاری از شما از این استان زیبا دیدن کرده باشید. اما یکی از شهرستان های جذاب این استان، گنبد کاووس است. این شهرستان با جاذبه های بسیار جذابی که در خود دارد، می تواند یکی از قطب های گردشگری شمال کشور محسوب شود. اما مجتمع سوارکاری گنبد کاووس، از جمله مراکز گردشگری استان گلستان محسوب می شود، که سالانه گردشگران بی شماری از سرتاسر ایران به خود جذب می کند. تا انتهای این مقاله با اتراق همراه شوید که می خواهیم به دنیای اسب سواری وارد شویم.

ورزش مورد علاقه بیشتر مردم گنبد کاووس

شهرستان گنبد کاووس با همه جذابیت هایی که دارد می تواند عامل اصلی جذب گردشگر باشد. یکی از این جذابیت ها اسب سواری است. صنعت پرورش اسب و همچنین مسابقه با آن، امروزه در کشورهای مختلف جهان بویژه کشورهای اروپایی، آمریکایی و برخی کشورهای منطقه خاورمیانه بسیار رایج است و جزو ورزش های بسیار درآمد زاست. مجتمع سوارکاری گنبد کاووس از جمله مجتمع های بسیار جذاب در استان گلستان محسوب می شود که اقدامات ارزشمندی در زمینه اسب سواری انجام داده است.

مجتمعی هیجان انگیز برای عاشقان اسب

مجتمع اسب سواری گنبد کاووس از جمله مکان های بسیار هیجان انگیز در شمال کشور محسوب می شود. این مجموعه دارای 120 هکتار زمین کشاورزی، پارکینگ، پیست اسبدوانی به مساحت تقریبی ۳۰ هکتار، سوئیت، ویلا، اسطبل زمستانه و تابستانه، فضای سبز، جایگاه مسابقات و استخر شنا می باشد که از این نظر یکی از مجتمع های بسیار کامل در کشور است. مسابقات اسب سواری در فصول خاصی در مجتمع سوارکاری گنبد کاووس برگزار می شود و علاقه مندان بسیاری از مکان های دور و نزدیک این مسابقات را پیگیری می کنند.

معماری خاص مجتمع

اما مجتمع سوارکاری گنبد کاووس از جمله بنا های بسیار خاص در استان گلستان محسوب می شود. این مجتمع، اولین مجتمع سوارکاری در استان گلستان می باشد. اگر می خواهید به این محل اسب سواری بسیار جذاب سفر کنید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در گنبدکاووس، با خیالی راحت و هزینه ای بسیار پایین، سفرتان را آغاز کنید.

"سفری همراه با هیجان و حال خوب را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


هیجان بسیار بالا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید