تالاب چاف لنگرود، تالابی در میان زیبایی ها

 (0 نفر)
لنگرود
تالاب چاف لنگرود

گل های نیلوفر در میان تالابی بی نظیر

ویراستار :


سفری به تالاب چاف لنگرود، طراوت را ببینید

دلتان برای یک سفر هیجان انگیز و ماجراجویانه به قلب استان های شمالی کشور تنگ شده؟ در این مقاله قصد داریم تا به استانی منحصر به فرد و سرسبز در شمال کشور سری بزنیم و یکی از جاذبه های آن را برای شما معرفی کنیم که شاید مقصد بعدی سفر شما باشد. استان گیلان از جمله استان های بسیار زیبای شمال ایران است که قرار است به یکی از شهرهای زیبای آن یعنی لنگرود برویم. تالاب چاف لنگرود یکی از تالاب های بسیار مهم و زیبای استان گیلان می باشد که اگر در ادامه با اتراق همراه شوید، با آن به طور کامل آشنا خواهید شد.

تالابی در اعماق جنگل

همانطور که گفتیم تالاب چاف لنگرود از جمله تالاب های بسیار زیبایی می باشد که سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند. اما تالاب چاف لنگر.د در حاشیه شهرستان چاف و ۱۳ کیلومتری شمال شرقی شهر لنگرود، در ارتفاع حدود منفی ۲۵ متری از سطح دریا قرار دارد. تالاب چاف از جهت شمال به روستا تازه آباد چاف، از جهت شرق به دریای خزر و از طرف غرب و جنوب به روستای بسیار زیبای چاف می رسد. بی شک سفری ماجراجویانه در انتظار شما خواهد بود.

آب و هوای فوق العاده تالاب

در این قسمت می خواهیم کمی درباره آب و هوای تالاب چاف لنگرود با شما صحبت کنیم. اگر قصد سفر به این تالاب را دارید حتما ریه های خودتان را آماده تنفسی پاک در این تالاب کنید. آب و هوای اطراف تالاب چاف لنگرود به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای خوش آب و هوا، موقعیت جغرافیایی مناسب و همچنین وجود درختان انبوه ، بارش مناسب و ارتفاعی کم نسبت به دریا، بسیار معتدل و مرطوب می باشد. مناسب بودن آب و هوا باعث شده تا گردشگران بسیاری، تعطیلات خود را کنار این تالاب بگذرانند.

خدمات رفاهی بسیار مناسب

اما اگر به تالاب چاف لنگرود سفر کردید، خواهید دید که از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار است. در کنار این تالاب هتل های متعددی میز دیده می شود. اگر می خواهید تالاب چاف لنگرود را از نزدیک ببینید، می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در لنگرود، سفری با آرامش خاطر را تجربه کنید.

"سفرتان مملو از زیبایی"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


اهمیت بالای زیست محیطی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید