بازار سنتی کاشان، بازاری با معماری حیرت انگیز

 (0 نفر)
کاشان
بازار سنتی کاشان

بازاری با طراحی چشم نواز در اصفهان

ویراستار :

بازدید از بازار سنتی کاشان، مکانی شگفت انگیز در بین زیبایی های اصفهان

استان اصفهان استانی است بسیار زیبا که همه از آثار تاریخی و جاذبه های بی نظیر آن خبر داریم. اما در این استان جاذبه هایی نیز وجود دارند که شاید نامشان کم تر به گوشتان خورده است. در ادامه با اتراق همراه باشید تا با یکی از بی نظیرترین جاذبه های گردشگری استان اصفهان و شهر کاشان آشنا شوید. بازار سنتی کاشان یکی از جذاب ترین مکان هایی است که در سفر به سرزمین نصف جهان می توانید تجربه کنید. این بازار می تواند تجربه های زیبایی را در اختیارتان بگذارد.


بازاری در میان عطر خوش گلاب کاشان

بازار سنتی کاشان یکی از قطب های گردشگری شهر کاشان و استان اصفهان محسوب می شود. در سفرهایی که همه ما انجام می دهیم بی شک خرید سوغاتی یکی از کارهایی است که همه ما شوق انجام دادنش را داریم. اما جذاب ترین بخش کار اینجاست که بفهمید مکانی که دارید در آن خرید می کنید یکی از آثار تاریخی و ملی کشورمان محسوب می شود. پس در سفر به کاشان حتما از بازاز سنتی این شهر نیز دیدن کنید.


قسمت های مختلف بازار را ببینید!

بازار سنتی کاشان از جمله بازار های بزرگ و تاریخی استان محسوب می شود که در هرکدام از قسمت های مختلف بازار، فعالیت مربوط به صنفی خاص انجام می شود، برای مثال قسمتی به فعالیت مسگری، قسمتی برای فعالیت رنگرزی و ... اختصاص داده شده است. اما اگر دلتان می خواهد این بازار بی نظیر را از نزدیک ببینید می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در کاشان، با خیالی راحت و هزینه ای مقرون به صرفه به این شهر بی نظیر سفر کنید و بازار سنتی کاشان را از نزدیک ببینید.


بنایی با معماری فوق العاده زیبا

بازار سنتی کاشان یکی از بناهای بسیار مهم استان می باشد که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. این بازار با معماری منحصر به فرد و خیره کننده ای که دارد باعث شده تا معماران بزرگ دنیا در رابطه با این بازار صحبت و اظهار نظر کنند. بازار سنتی کاشان در زمان حکومت فتحعلی شاه قاجار ساخته و تاسیس شد تا این اثر از نظر تاریخی نیز حرف هایی برای گفتن داشته باشد.


"سفری همراه با سلامتی حال خوش را برای شما آرزومندیم"


نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


معماری بی نظیر بازار 

شرایط و محدودیت ها


محدودویت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید