روستای میر طالقان، روستایی از جنس طبیعت

 (0 نفر)
طالقان
روستای میر طالقان

روستایی بکر در دل البرز

ویراستار :


اگر گذرتان به البرز افتاد، روستای میر طالقان را از دست ندهید!

روستاهای کشور همواره با آب و هوای منحصر به فرد و مطبوعی که دارند می توانند به عنوان یکی از مقاصد بسیار مهم گردشگری محسوب شوند. استان البرز از آن دسته از استان هایی است که روستاهای خوش آب و هوایی در دل خود قرار داده است. روستای میر طالقان یکی از روستاهای بسیار زیبا و بکر استان محسوب می شود. به نظر اگر تا انتهای مقاله با اتراق همراه باشید، مقصد بعدی سفرتان روستای میر طالقان خواهد بود.

روستایی مملو از چشمه های بهشتی

آب و هوای بسیار مطبوع روستای میر طالقان، باعث شده تا سالانه گردشگران بسیاری به این روستای سرسبز و زیبا سفر کرده و چند روزی در این منطقه به گشت و گذار بپردازند. اما این روستا می تواند شگفتانه های بسیار برای گردشگران داشته باشد. کافیست قدم در این روستا گذاشته تا متوجه تعداد بالای چشمه های خنک و زیبا شوید. از جمله چشمه هایی که می توانید در کنار آن چند ساعتی را به آواز پرندگان و صدای گوش نواز چشمه گوش کنید می توان به یراکرسی، پسین دره ای چشمه، کوانکی چشمه، سر چشمه و زمینی چشمه اشاره کرد.

زیبایی های وصف ناپذیر روستای میر طالقان

روستای میر از آن دسته از روستاهای سرسبز و کوهستانی می باشد که اگر در فصول گرم سال به آن بروید می توانید از آب و هوای بی نظیر آن لذت ببرید. این روستا دارای مزارع و باغ های کشاورزی بسیاری می باشد که همین موارد می توانند سفرتان را بسیار جذاب تر و دل انگیزتر کنند. کوه هایی مانند کوری سر، شهرودی خاک، زراور مازی گردن و ... چشم انداز جالب و منحصر به فردی به روستا می دهند.

سفرتان به میر جذاب خواهد بود

اگر تصمیم گرفته اید که به روستای میر طالقان سفر کنید باید به شما تبریک گفت، زیرا قرار است طبیعت بکری را در دل استان البرز ببینید. کوه ها و چشمه ها و باغات این روستا، این منطقه را به یکی از جاذبه های زیبای گردشگری تبدیل کرده است. شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو منزل در طالقان، به راحتی و خیالی آسوده به این روستای منحصر به فرد سفر کنید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


روستایی بکرو خوش آب و هوا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید