جزیره هندرابی کیش، جزیره ای بکر در میان دریا

 (0 نفر)
کیش
جزیره هندرابی کیش

جزیره ای بکر بر پهنای خلیج فارس

ویراستار :


به جزیره هندرابی کیش، جزیره ای بی نظیر در خلیج فارس سفر کنیم!

جزایر جنوبی کشور یکی از مقاصد جذاب مسافرتی می باشد که می توانید مناظر فوق العاده زیبایی در این جزایر ببینید. اما در این مقاله می خواهیم در رابطه با جزیره ای در کیش صحبت کنیم که شاید دور افتاده باشد، اما بکر بودن خود را از دست نداده. جزیره هندرابی کیش یکی از جزایر فوق العاده زیبای خلیج فارس محسوب می شود که در ادامه اگر با اتراق همراه شوید می توانید اطلاعات بیش تری در رابطه با این جزیره کسب کنید.

جزیره هندرابی کیش، جزیره ای منحصر به فرد در کرانه دریا

شاید وقتی که نام جزیره هندرابی کیش را می شنوید نه تنها برایتان غریبه بیاید بلکه فکر کنیم نام جزیره ای در کشور خارجی باشد. اما این جزیره با اسم عجیب و زیبایش در فاصله 28 کیلومتری جزیره کیش قرار گرفته است که جزیره ای تنها محسوب می شود. این جزیره همانند جزیره ای شخصی بر کرانه های دریای خزر شناور است و به زیبایی دل هر بیینده ای را می برد. اگر قصد سفر به این جزیره را دارید می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در کیش، به راحتی از این جزیره دیدن کنید.

ماجرای اسم هندرابی چیست؟

در رابطه با نام این جزیره حرف های بسیاری زده و قصه های زیادی وجود دارد. اما در اسناد قدیمی آمده است که نام این جزیره ابرون بوده است. هلندی ها نام این جزیره را هورن گذاشته اند. اما بر اساس یک داستان زیبای محلی، هند و رابی دو زوج عاشق بوده اند که در زمان های قدیم به این جزیره آمده و در آن زندگی کرده اند. هم اکنون نیز معروف است که جزیره هندرابی کیش خالی از سکنه است، اما بر اساس آماری که گرفته شده 191 نفر در این جزیره زندگی می کنند که کار اصلی آن ها ماهی گیری می باشد.

ارتفاع بسیار کم هندرابی

جزیره هندرابی کیش، جزیره مرتفعی نیست. این جزیره بکر کوچک مساحتی حدود 23 کیلومتر را دارد که از شما تا جنوبش حدود 4 کیلومتر است. ارتفاع بلندترین نقطه این جزیره حدود 43 متر است. جزیره هندرابی کیش برخلاف سایر جزیره ها مانند هنگام و هرمز، صخره های مرتفع ندارد. شما می توانید سفر خاطره انگیز به این جزیره آرامش بخش داشته باشید.
"سفری مملو از شادی و سلامتی را برای شما آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


بکر و دست نخورده بودن جزیره

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید