اسکله تفریحی کیش، اسکله ای رو به آفتاب

 (0 نفر)
کیش
اسکله تفریحی کیش

اسکله ای در آب های نیلگون خلیج فارس

ویراستار :

در اسکله تفریحی کیش، صدای مرغان دریایی را حس کنید!

سفرمان را با یکی از جزایر جنوبی کشور ادامه دهیم. در این مقاله به جزیره کیش سفر کنیم. جزیره کیش در دریای زیبای خلیج فارس از جمله جزایری می باشد که دلتان می خواهد به آن سفر کنید و دیگر بر نگردید. اما اگر به این جزیره سفر کردید اسکله تفریحی کیش را از دست ندهید. این اسکله نماد جزیره آفتاب و آب است. در ادامه با اتراق همراه شوید تا با این اسکله تفریحی بیش تر آشنا شوید.

شهرت زیاد این اسکله در چیست؟

اسکله تفریحی کیش از آن دسته از جاذبه هایی است که گردشگران و ایران گردان بسیاری به آن جا رفته و چشم انداز بی نظیر آن را از نزدیک تجربه می کنند. اما دلیل شهرت زیاد این اسکله چیست؟ اسکله تفریحی کیش با عرشه چوبی خود در پشت بازار ونوس قرار دارد. اگر به این اسکله رفتید، می توانید مرغان دریایی و همچنین ماهی های رنگارنگ خلیج را از نزدیک ببینید. همچنین یکی از ایستگاه های قایق سواری نیز در این اسکله قرار دارد که امکان قایق رانی در وسط دریا را برای شما محیا می کند. اگر عاشق دریا و سواحل جنوبی کشور هستید می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در کیش، این اسکله زیبا را از نزدیک تجربه کنید.

هیجان انگیز و جذاب مانند اسکله تفریحی کیش

اگر به اسکله تفریحی کیش رفتید خودتان را آماده کنید برای پرواز بر فراز آب های نیلگون. در این منطقه شما می توانید پرواز با بالن و فلای  برد را تجربه کنید. فلای برد همان وسیله ای است که یک جت به آن وصل شده و به وسیله فشار بالای آب به بالا پرتاب می شوید که هیجان بی اندازه بالایی دارد. تازه اگر خواستید می توانید با ماهی ها قدم بزنید. تعجب نکنید شما می توانید لباس غواصی اجاره کنید و به اعماق دریا بروید. خلاصه که تمامی تفریحات آبی در اسکله تفریحی کیش برای شما آماده است.

دوچرخه سواری را یادتان نرود !

یکی دیگر از دلایل محبویت اسکله تفریحی کیش، مسیر دوچرخه سواری این این منطقه است. شما می توانید لذت دوچرخه سواری در کنار ساحل کیش را تجربه کنید، از من می شنوید دوچرخه سواری در ساحل یکی از لذت بخش ترین تفریحات دنیاست.

"سفرتان به سلامت"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوای بی نظیر با چشم انداز دریا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید