کوه تاورنراب، جاده ای رویایی در گرگان

 (0 نفر)
گرگان
کوه تاورنراب

کوهی سر به فلک کشیده و سرسبز

ویراستار :

سفری کنیم به کوه تاورنراب، کوهی سرسبز و بکر

این مقاله را تا انتها بخوانید تا بدانید که کشورمان، بهشتی خارق العاده را در دل خود پنهان کرده است. کوه تاورنراب در استان گلستان و شهر گرگان بی شک یکی از زیباترین طرح هایی هستند که خداوند به راستی با دست خود آن را نقاشی کرده است. تصورش را بکنید که جاده ای در دل کوهی سر به فلک کشیده و زیبا عبور کند. با اتراق همراه باشید تا از این همه زیبایی های شگفت زده شوید و جذابیت های کوه تاورنراب را بیش تر بشناسید.

کوهی با سرسبزی بی نظیر

کوه تاورنراب از جمله جاذبه های منحصر به فرد و زیبای استان گلستان می باشد که در شهر گرگان جا خوش کرده است. این کوه سرسبز در جنوب شهر گرگان و بر فراز روستای زیارت قرار گرفته است. اگر دقت کنیم خواهیم دید که دامنه شمالی کوه تاورنراب بر شهر گرگان اشراف داشته و باعث شده تا چشم اندازی بسیار زیبا این شهر را مزین کند. اگر دوست دارید در کوهپایه های این کوه بلند رانندگی کنید می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو منزل در گرگان، این کوه زیبا را از نزدیک ببیند.

کوه تاورنرب و موقعیت جغرافیایی بی نظیرش

کوه تاورنراب به دلیل قرا گرفتن در منطقه ای بسیار خوب و خوش آب و هوا، پوشیده از جنگل های انبوه می باشد که اگر به طبیعت گردی علاقه داشته باشید می توانید این مناظر لذت ببرید. جاده گرگان شاهرود که رشته کوه البرز را قطع می کند، از وسط این کوه زیبا می گذرد. اما اگر قصد کوهنوردی و لذت بردن از این کوه زبیا را دارید باید به شما بگوییم که کوه تاورنراب حدود 2950 متر ارتفاع دارد که برای کوهنوردی بسیار مناسب است.

کوه تاورنراب سرچشمه رودهایی مهم

اما این رود علاوه بر زیبایی هایی که دارد باید گفت که سرچشمه رودهایی مانند چهارباغ خاصه رود و آب قزاق نیست می باشد. همانطور که گفتیم کوه تاورنراب که بر سر روستای زیارت قرار دارد، حدود 10 کیلومتری شهر قرار گرفته است. اگر تصمیم گرفته اید که به این کوه و جذابه های گردشگری اطراف آن سفر کنید خیلی زود بار و بندیلتان را ببندید و به سوی زیبایی های گرگان بروید.

سفرتان بی خطر

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعت دوست داشتنی منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید