طبیعت سردانسر، طبیعتی ایده آل در گرگان

 (0 نفر)
گرگان
طبیعت سردانسر

طبیعت رویایی سردانسر در گرگان

ویراستار :

سفری کنیم به طبیعت سردانسر، طبیعتی کم نظیر در دل گلستان

دلتان آرامش طبیعت را می خواهد؟ می دانم که جوابتان مثبت است پس کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا یکی از منحصر به فردترین جاذبه های گردشگری کشور را به شما معرفی کنیم. طبیعت سردانسر گرگان، همان بهشت گم شده ای است در دل استان سرسبز گلستان می باشد که مطمئن هستم بسیاری از شما تا به امروز آن را از نزدیک ندیده اید. پس با اتراق در ادامه همراه باشید تا این منطقه بکر و کم نظیر را بهتر بشناسید چون شاید مقصد بعدی سفرتان این طبیعت بکر باشد.

چشم انداز بی نظیر ارتفاعات سردانسر

می دانید که گرگان و استان گلستان جنگل های و دشت های سرسبز و دیدنی کم ندارد اما یکی از منحصر به فرد ترین و جذاب ترین آن ها طبیعت سردانسر می باشد. سردانسر را می توان به عنوان دشتی فراخ به همراه اسب های وحشی که دشت را بر زیر سم هایشان در می نوردند شناخت. مطمئنا طبیعت سردانسر مکانی است که می توان در آن ساعاتی را دور از هیاهوی شهر به تفریح گذراند.

اما چرا سردانسر با سایر طبیعت های کشور فرق می کند؟

باید گفت اگر تصمیم گرفته اید که به طبیعت سردانسر بروید، خودتان را برای شگفتانه ای بسیار جذاب در دل طبیعت آماده کنید. این جاذبه گردشگری اوج شکوه خلقت و زیبایی را به ما نشان می دهد، زیرا شما چه زمان دشتی همراه با چمن های سرسبز در دل جنگل های انبوه دیده اید؟ این منطقه زیبا مانند زمردی در قلب گرگان می درخشد و سالانه پذیرای گردشگران و جهان گردان بسیاری می باشد.

با یک تیر دو نشان بزنید !

سفرتان به طبیعت سردانسر می تواند بسیار هیجان انگیز تر پیش برود. شما می توانید در بین وسیله های مورد نیاز برای سفرتان به این منطقه، تجهیزات کوهنوردی را نیز به همراه داشته باشید تا دلی به کوه بزنید. اگر به کوهنوردی علاقه دارید باید به شما بگویم که این منطقه، مکانی ایده آل برای کوهنوردی و لذت بردن از ارتفاعات بسیار جذاب طبیعت سردانسر است. اما یک نکته را درنظر بگیرید، اگر در فصول گرم سال نیز به این طبیعت سفر کردید حتما لباس گرم  همراه داشته باشید زیرا همانطور که گفتیم این طبیعت در منطقه ای کوهستانی و بلند قرار دارد و مطمئنا نمی خواهید سرما بخورید و سفرتان را با خاطره ای بد به اتمام برسانید.

سفرتان بی خطر

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعت کم نظیر در گرگان

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید