اوج شکوه طبیعت در پارک جنگلی النگدره

 (0 نفر)
گرگان
پارک جنگلی النگدره

پارکی در میان زیبایی طبیعت

ویراستار :

پارک جنگلی النگدره، پارکی که فصل برایش فرقی ندارد !

همیشه سفر به دل طبیعت برای همه ما به نوعی لذت بخش بوده و هست، همه ما برای لذت بردن از جنگل های انبوه به استان های شمالی نظیر گیلان و گلستان سفر می کنیم، در این قسمت نیز می خواهیم به استان گلستان و یکی از شهر های بی نظیرش یعنی شهر گرگان سفر کنیم. آماده باشید تا به پارک جنگلی النگدره در شهر زیبای گرگان سفر کنیم. پس در ادامه با اتراق همراه باشید تا با زیبایی های این پارک جنگلی بیشتر آشنا شوید.

پارک جنگلی النگدره، پارکی چهار فصل

یکی از زیباترین جاذبه ها و پارک های جنگلی شمال کشور، پارک جنگلی النگدره در گرگان می باشد. این پارک جنگلی مکانی است که به شما پیشنهاد می کنیم همه فصول آن را امتحان کنید، زیرا اگر در فصل پاییز به آن جا بروید برگ های رنگارنگ با چشم اندازی بی نظیر از شما پذیرایی خواهند کرد و اگر در فصل زمستان بروید می توانید لذت قدم زدن زیر بارش برف درحالی که با انبوهی از درختان محاصره شده اید را تجربه کنید. فصل تابستان و بهار هم که سرسبزی خود را در این پارک به رخ گردشگران می کشانند.

اصلا چرا باید به این پارک برویم؟

همانطور که گفته شد پارک جنگلی النگدره یکی از پارک های بی نظیر استان محسوب شده و به این دلیل اصرار داریم تا به این پارک جنگلی سفر کنید که این پارک یکی از زیباترین پارک های استان گلستان محسوب می شود. همچنین امکانات رفاهی بسیار خوبی جهت رفاه حال گردشگران تدارک دیده شده است. پس چرا نشسته اید؟ بروید و یک برنامه حسابی برای سفر به شهر زیبای گرگان تدارک ببینید.

استراحتی میان جنگل و با صدای گوش نواز رودخانه

برای شروع سفر باید ابتدا به شهر گرگان سفر کنید. بعد خودمان را باید به جنوب غربی شهر مکانی نزدیک ناهارخوران برسانیم. سپس کافیست آدرس پارک جنگلی النگدره را بپرسیم تا به این پارک منحصر به فرد برسیم. این پارک که حدود 185 هکتار می باشد به عنوان یکی از پارک های شاخص در کشور محسوب می شود. رودخانه ای که در دل این پارک جاریست می تواند مکان مناسبی برای کمپ و گذرندان چند ساعتی با خانواده باشد.

"سفری لذت بخشی را برایتان آرزومندیم"

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


پارک جنگلی بسیار زیبا و سرسبز

شرایط و محدودیت ها


محدودیت ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید