ساحل رامدشت رودسر، ساحل تلاقی شده با کوه و دریا

 (0 نفر)
رودسر
ساحل رامدشت رودسر

ساحل رامدشت در کرانه های گیلان

ویراستار :

ساحل رامدشت رودسر، ساحلی با چشم انداز منحصر به فرد

در این مقاله سعی داریم یکی از زیباترین و مهم ترین جاذبه گردشگری استان گیلان را به شما معرفی کنیم. شهرستان رودسر را که در شمال کشور علاوه بر جاذبه های گردشگری بسیاری که دارد، می توان مرکز فرهنگی استان گیلان هم دانست. رودسر یک امتیاز ویژه ای که دارد، جنگل های سرسبز گیلان و دریای خزر می باشد. می خواهیم در این مقاله به شما ساحل رامدشت رودسر، یکی از زیباترین سواحل کشور را معرفی کنیم. پس تا انتهای این مقاله با اتراق همراه باشید.

ساحلی با تفریحات آبی جذاب

اگر در برنامه سفرتان تفریحات آبی نیز دیده می شود حتما به ساحل رامدشت رودسر سری بزنید. زیرا در این ساحل زیبا امکانات تفریحی و رفاهی مناسبی برای شما تدارک دیده شده است. در این ساحل می توان والیبال ساحلی بازی کرد و از موتور سواری در کنار ساحل لذت برد. این نکته نیز قابل توجه است که این ساحل مهم ترین مرکز والیبال ساحلی کشرمان نیز محسوب می شود که از این نظر نیز اهمیت این ساحل بسیار بالاست.

امکانات رفاهی مناسب ساحل

در رابطه با امکانات رفاهی این ساحل باید بگوییم که شهرداری منطقه، برای رفاه هر چه بیش تر ساحل رامدشت رودسر، حدود 10 هزار متر مربع پارک ساحلی که دارای بازارچه های صنایع دستی، سرویس بهداشتی، 30 واحد سوئیت، وسایل بازی کودکان، نمایشگاه و ... می باشد را برای گردشگران فراهم کرده است. پس اگر گذرتان به ساحل رامدشت رودسر افتاد، ساعات جذاب و مهیجی انتظارتان را می کشد. مطئنا در این ساحل لحظات بی نظیری را سپری خواهید کرد.

استخر رامدشت، شگفتانه این ساحل برای شما

اما سفرتان به ساحل رامدشت رودسر فقط به این مواردی که در بالا گفته شد محدود نمی شود. این ساحل دارای استخر 9000 متری می باشد که در مرکز رامدشت جا خوش کرده است. اگر در فصول سرد سال به ساحل رامدشت رودسر سر بزنید، خواهید دید که این استخر مملو از پرندگان بسیار زیبای مهاجر می شود. البته در این استخر انواع ماهی ها نیز دیده می شود. پس خیلی زود بار و بندیلتان را ببندید و به این ساحل زیبا سفر کنید و ماجراجویی جدید خود را شروع کنید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی  

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز بسیار زیبا

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید