پارک جنگلی گیسوم، شاهکار خلقت خداوند

 (0 نفر)
اسالم
پارک جنگلی گیسوم

گیسوم، پارکی با طبیعت بهشتی

ویراستار :

سفر به پارک جنگلی گیسوم، سفری به دروازه بهشت

شاید ما در طول زندگیمان مکان های سرسبز با جاذبه های گردشگری بسیاری را دیده و از آن ها لذت برده باشیم، اما در این مقاله می خواهیم به استان گیلان و شهرستان تالش سفر کنیم. شهرستان تالش یکی از منحصر به فردترین شهرستان های شمال کشور می باشد که اگر به آن سفر کنید مطمئن باشید که از سفرتان به این منطقه بکر نه تنها پشیمان نمی شوید بلکه هرساله این شهرستان پایه ثابت سفرهایتان خواهد بود. بیایید سری بزنیم به پارک جنگلی گیسوم در دل تالش. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این پارک جنگلی فوق العاده زیبا آشنا شوید.

شاهکار طبیعت در پارک جنگلی گیسوم

شاید کم تر کسی باشد که به تالش سفر کند و از پارک جنگلی و سواحل زیبای گیسوم دیدن نکرده باشد. شاید اگر بگوییم بسیاری از مردم، شهر تالش را با اسم گیسوم می شناسند اغراق نکرده باشیم. پارک جنگلی بسیار فوق العاده و همچنین جاده زیبای منتهی به ساحل گیسوم می تواند برای هر مسافری هیجان انگیز و لذت بخش باشد. تصورش را بکنید، جاده ای که دو طرف آن غرق در درختانی قد علم کرده اند. رانندگی در چنین جاده هایی آرزوی هر راننده ای است.

نقطه اتصال دریا جنگل را تماشا کنید!

درواقع پارک جنگلی گیسوم به نوعی جنگل و ساحل را با جاده ای بی نظیر به یکدیگر متصل می کند. زیبایی جنگل در گیسوم و منتهی به ساحل بسیار زیباتر و جذاب تر می باشد که اگر یک بار به این پارک جنگلی بروید برای همیشه تفریح در این پارک را به خاطر خواهید سپرد. تونل درختی های این پارک را از دست ندهید. این تونل خوراک عکاسی می باشد. پس زمانی که به پارک جنگلی گیسوم سفر کردید، حواستان به شارژ گوشی های همراهتان باشد، زیرا قرار است ساعت ها از این طبیعت دلپذیر عکاسی کنید.

پیک نیک در دل طبیعت

پارک جنگلی گیسوم امکانات رفاهی فوق العاده ای را برای گردشگران آماده کرده است. از وسایل بازی برای کودکان گرفته تا ورزشگاه، مناطق ویژه پیک نیک و ... که همه و همه به این دلیل ساخته شده اند که شما ساعات لذت بخشی را در این مجموعه داشته باشید.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


زیبایی های غیرقابل وصف

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید