باغ دولت آباد یزد، باغی با شهرت جهانی

 (0 نفر)
یزد
باغ دولت آباد یزد

باغی آمیخته با اصالت و تاریخ

ویراستار :

سفری به باغ دولت آباد یزد، باغی با معماری منحصر به فرد

استان یزد را می توان از آن جمله استان هایی دانست که صنعت گردشگری در آن بسیار رونق دارد. یزد با آب و هوای گرم و خشکی که دارد شاید به نظر برسد، زیاد هم استانی ایده آل برای سفر نیست اما در این مقاله قصد داریم تا با جاذبه ای منحصر به فرد در دل این شهر زیبا آشنا شویم. باغ دولت آباد یزد یکی از باغ های بسیار زیبا و معروف کشور می باشد. با اتراق همراه باشید تا با این باغ بسیار زیبا و جذاب بیش تر آشنا شوید.

از بادگیر تا فضای روح بخش باغ

کافیست تا قدم در باغ دولت آباد یزد بگذارید تا چشمانتان از حیرت باز بماند. شکوه این باغ منحصر به فرد می تواند ساعت ها شما را خیره نگه دارد. صدای آب با گذرگاه های بسیار زیبای این باغ خستگی های چند هفته کاری را می تواند از تنتان به در کند. این باغ شگفت انگیز نمونه ای از مجموعه بادگیر را نیز در خود قرار داده تا به خوبی نشان دهنده آب و هوای این شهر باشد. شما می توانید با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در یزد، با خیالی راحت و آسوده به گشت گذار در یزد بپردازید.

باغی در دل سرزمین بادگیر ها

اما باغ دولت آباد یزد همانطور که گفتیم باغی منحصر به فرد در دل استان می باشد. این باغ یکی از 9 باغ ثبت شده در سازمان جهانی یونسکو می باشد که همین موضوع ارزشمند بودن این باغ را ثابت می کند. این باغ با دارا بودن بلندترین بادگیر جهان، نام خود را سطح بین المللی نیز مطح کرده و از این حیث نیز می تواند بسیار با ارزش باشد.

باغی آباد در دل شهر کویری

سفر به استان یزد و سر زدن به این باغ می تواند برای شما بسیار لذت بخش باشد، زیرا باغ دولت آباد یزد با معماری اصیل ایرانی که نشان دهنده هنر دست هنرمندان ایرانی است می تواند ساعت ها شما را به خود خیره کند. پس اگر برای سفر بعدیتان به دنبال مکانی مناسب می گردید، باغ دولت آباد یزد یکی از مقاصد شگفت انگیز در استان یزد است.

 نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


زیبایی و اصالت در یک قاب

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید