در کویر ورزنه اصفهان ستارگان را لمس کنید

 (0 نفر)
اصفهان
کویر ورزنه اصفهان

چشم انداز بی نظیر کویر ورزنه را ببینید

ویراستار :

به دل زیبایی کویر ورزنه اصفهان برویم

همه ما استان اصفهان را استانی با جاذبه های تاریخی مانند سی و سه پل، چهل ستون و عمارت هشت بهشت و... می شناسیم. اما به شما پیشنهاد می کنم تا آخر همین مقاله همراه اتراق باشید تا با یکی از جاذبه های منحصر به فرد این استان یعنی کویر ورزنه اصفهان آشنا شوید. این کویر فوق العاده زیبا یکی از جاذبه هایی است که هر ساله میزبان گردشگران و کویر دوست بسیاری می باشد.

کویر ورزنه، کویری با آرامشی ابدی 

بیایید سفر بعدی به اصفهان را کمی متفاوت بگذرانید. از دود و آلودگی شهر جدا شوید و دل به آرامش کویر بزنید. چشم انداز بی نظیر کویر ورزنه اصفهان باعث جلای روحتان می شود. اما اگر به ورزش های کویری نیز علاقه دارید کویر ورزنه اصفهان یکی از بهترین گزینه های شما می تواند باشد. پس منتظر چه هستید؟ بروید در دل کویر و آفرود، موتور سواری، شتر سواری و... را در آرامش این کویر تجربه کنید. با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در اصفهان با خیالی راحت به این کویر زیبا سفر کنید.

در کویر ورزنه اصفهان ستارگان را لمس کنید!

اما حتما به گوشتان خورده که در مناطق کویری به دلیل هوای پاکی که وجود دارد، ستارگان به وضوح دیده می شوند. اگر به کویر ورزنه اصفهان سفر کردید حتما دوربین های عکاسیتان همراهتان باشد، زیرا قرار است شبی خاطره انگیزی را با آسمان پر از ستاره سپری کنید. اما اگر می خواهید غرق در آرامش با مناظری متفاوت و زیبا بشوید ما به شما فصول بهار و پاییز را پیشنهاد می کنیم، زیرا این کویر، تابستان های بسیار گرم و زمستان های سردی را پشت سر می گذارد.

تپه های شنی، تپه هایی از جنس بلور

اگر به کویر ورزنه اصفهان سفر کردید، باید مواظب گرما زدگی در این منطقه باشید و حتما تجهیزات مورد نیاز به همراه داشته باشید. اگر در این کویر کمی سر بچرخانید مناظر جالب و کم نظیری را خواهید دید. تپه های شنی این منطقه از جمله دیدنی های بسیار شگفت انگیز کویر ورزنه می باشند. وزش باد هایی از تمام جهات شکل های منحصر به فردی را به تپه های شنی و ماسه ای این منطقه داده است. فکرش را بکنید، در وسط کویری فوق العاده زیبا با چشم اندازی شگفت انگیز و آرامشی ابدی در کنار خانوادتان باشید. سفرتان به سلامت.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


منظر شگفت انگیز کویر ورزنه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکتن سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید