دریاچه گل پل در سرزمین سبز

 (0 نفر)
قائم شهر
دریاچه گل پل

دریاچه گل پل، نگینی بر دستان مازندران

ویراستار :

چطور است به دریاچه گل پل، دریاچه بسیار زیبا در دل مازندران برویم؟

استان مازندران یکی از استان های بسیار زیبا و جذاب کشور می باشد که به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد، استانی سرسبز با جنگل های انبوه می باشد. اما دریاچه ای در میان انبوه جنگل های این استان و در شهرستان قائمشهر قرار دارد که مطمئنم اگر به آن جا بروید، عاشق آن می شوید. دریاچه گل پل در قائمشهر یکی از جاذبه های بسیار زیبای این شهرستان محسوب می شود. با سایت گردشگری اتراق همراه باشید تا در رابطه با این دریاچه زیبا بیش تر آشنا شوید. همچنین شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در قائمشهر چند روزی را مهمان این مردم خونگرم باشید.

دریاچه ای در دل روستا

بیایید سفری داشته باشیم به دریاچه گل پل در جنوب شرقی شهرستان قائمشهر، مطمئنم که اگر تا آخر این مقاله را بخوانید، این دریاچه مقصد سفر بعدیتان خواهد شد. روستای برنجستانک روستایی است که باید به آن برویم تا زیبایی دریاچه گل پل را بتوانیم تماشا کنیم. این دریاچه در وسط جنگل قرار دارد و با چشم انداز های بسیار منحصر به فردی که دارد حتما می تواند به یکی از جاذبه های گردشگری پر طرفدار تبدیل شود.

دریاچه گل پل، شگفتانه ای در طبیعت

اگر دریاچه گل پل را مقصد بعدی گشت و گذار خود انتخاب کرده اید باید به شما گفت که سلیقه بسیار خوبی دارید. اما این دریاچه علاوه بر زیبایی هایی که دارد باید گفت که به دلیل شیرین بودن زیستگاه بسیار مناسبی برای ماهی ها و پرندگان آبزی نیز می باشد. دریاچه گل پل دارای دو حوضچه مجزا می باشد که وسعت آن حدود پنج هکتاری با عمق یک تا پنج متر می باشد. این دریاچه یکی از جذاب ترین مکان ها برای گردشگرانی است که دوست دارند تفریحی در آرامش در دل طبیعت داشته باشند.

طبیعت شگفت انگیز اطراف دریاچه

اما یکی دیگر از دلایلی که می تواند شما را ترغیب کند تا به این دریاچه زیبا بروید، چشم انداز منحصر به فرد اطراف دریاچه است. اطراف این دریاچه را جنگل های انبوه فرا گرفته تا زیبایی های این دریاچه را چندین برابر کرده باشد. فکرش را بکنید، آواز پرندگان به همراه نسیمی که از میان درختان می وزد و همچنین چشم انداز دریاچه می تواند بسیار لذت بخش باشد.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


مناظر بکر و دیدنی دریاچه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید