آب بندان ساروکلا، منطقه ای آرام و زیبا

 (0 نفر)
قائم شهر
آب بندان ساروکلا

آب بندنی زیبا در روستایی سرسبز

ویراستار :

آب بندان ساروکلا، در روستای شگفت انگیز ساروکلا

جاذبه های گردشگری منطقه شمالی کشور همواره مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی بوده است. اما در این مقاله می خواهیم در رابطه با جاذبه ای بسیار زیبا و متفاوت در استان مازندران صحبت کنیم. آب بندان ساروکلا در روستایی به همین نام قرار دارد که منطقه ای بسیار خوش آب و هوا و فوق العاده زیباست. با اتراق همراه باشید تا بیشتر در رابطه با این آب بندان زیبا و منحصر به فرد آشنا شوید.

روستای ساروکلا، روستایی سرسبز در مازندران

ساروکلا، همان روستایی که قرار است آب بندانی بسیار زیبا و متفاوت را به نشان دهد. روستای ساروکلا در توابع بخش مرکزی شهرستان قائم شهر قرار دارد. این روستا که در یک کیلومتری قائم شهر می باشد، دارای طبیعتی بی نظیر و سرسبز است که حتما به شما پیشنهاد می کنم به این منطقه فوق العاده سفر کنید و سفرتان را از نظر زیبایی تکمیل کنید. این روستا دارای طبیعتی بکر شامل باغات مرکبات و شالیزار های شاداب می باشد. شما می توانید با مراجعه به سامانه اتراق و رزرو سوئیت در قائم شهر تعطیلات بسیار متفاوتی را تجربه کنید.

از طبیعت های تکراری خسته شده اید؟ آب بندان ساروکلا را تجربه کنید!

اگر از طبیعت ها و تفریحات تکراری خسته شده اید حتما به روستای ساروکلا در قائم شهر سری بزنید و آب بندان این منطقه را امتحان کنید. آب بندان ساروکلا که در میان شالیزار ها، چمنزار ها و باغات مرکبات جا خوش کرده است می تواند مقصد بسیار جذابی برای شما باشد. راستی یادتان نرود که حتما قایق سواری در آب بندان ساروکلا را از دست ندهید. تفریح در این منطقه زیبا می تواند بسیار جذاب و دل انگیز باشد.

هدف از تاسیس این آب بند چه بود؟

اما زمانی که به این منطقه سفر کردید باید بدانید که هدف از تاسیس آب بندان ساروکلا، پرورش ماهی و همچنین آبیاری زمین های کشاورزی و باغات مرکبات بود. اما دست تقدیر این دریاچه مصنوعی را به یکی از جاذبه های گردشگری بسیار زیبا تبدیل کرد که باعث شد تا گردشگران بسیاری، گذرشان را به این منطقه از مازندران انداخته و از منطقه بکر آب بندان ساروکلا استفاده کنند.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی بکر با آب و هوایی فوق العاده

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید