پارک جنگلی چالدره، سرزمین اسرارآمیزی در تنکابن

 (0 نفر)
تنکابن
پارک جنگلی چالدره

چالدره، نقاشی دست خداوند با قلم سبز

ویراستار :

سفری به پارک جنگلی چالدره، دره ای سرسبز در قلب تنکابن

قرار است در این مقاله سفری داشته باشیم به جنگل های انبوه شهر تنکابن. بسیاری از شما برای سفرتان تصمیمات مختلفی می گیرید و مکان های متنوعی را برای مقصد سفرتان انتخاب می کنیم، اما اگر از من می شنوید این بار را به تنکابن سفر کنید. پارک جنگلی چالدره یکی از پارک های بسیار زیبا در دل جنگ می باشد که سالانه گردشگران بسیاری به این منطقه از مازندران سفر می کنند. با سایت گردشگری اتراق همراه باشید تا سفری خیالی به این بهشت گم شده تنکابن داشته باشیم.

چشم انداز فوق العاده چالدره

اما باید به شما بگویم که اگر این پارک را برای گذراندن تعطیلاتتان انتخاب کرده اید، شاید یکی از بهترین تصمیمات سفری عمر خود را گرفته اید. تصورش را بکنید، صدای خروش رودخانه، سنگ های غرق در خز، شالیزار ها و باغ های مرکبات همگی دست در دست هم دادند تا فضایی آرامش بخش و دل انگیز و صد البته زیبا و منحصر به فرد را برای میزبانی از شما آماده کنند. شما می توانی با مراجعه به سامانه گردشگری اتراق و رزرو سوئیت در تنکابن چند شبی را در پارک جنگلی چالدره و این شهر بی نظیر اقامت کنید.

رودخانه های دو هزار و سه هزار از جذابیت های منطقه

کافیست که پایتان را در پارک جنگلی چالدره بگذارید تا زیبایی های تمام نشدنیش شما را جذب کند. اگر گوشتان را تیز کنید آواز خوش موج های خروشان دو رودخانه را می توانید بشنوید. دو رودخانه دو هزار و سه هزار با زیبایی و دلبری هرچه تمام تر باعث شادابی و سرسبزی منطقه شده اند. راستی یادتان نرود که از میوه های جنگلی پارک جنگلی چالدره نیز امتحان کنید که بسیار خوشمزه اند.

شب را در کلبه بمانید آن هم وسط جنگل !

پارک جنگلی چالدره برای شما شگفتانه هایی را آماده کرده است که شاید فکرش را هم نکنید. کافیست به دل این پارک جنگلی بزنید تا به کلبه هایی چوبی در وسط آن برسید. فکر اینکه خسته راه باشید و چند ساعتی را بر روی میز و صندلی های چوبی کلبه های وسط جنگل بنشینید و استراحت کنید حالتان را خوب می کند. فکرش را بکنید شب را در کلبه ای چوبی و در وسط جنگل بگذرانید و صبح را با بوی خوش درختان و آواز های پرندگان بیدار شوید، پارک جنگلی چالدره معرکه است. سفرتان به سلامت.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی بکر و سرسبز

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید