سفری رویایی با کشتی میرزا کوچک خان

 (0 نفر)
بندرانزلی
کشتی میرزا کوچک خان جنگلی

دریانوردی با کشتی تفریحی

ویراستار :

بیایید ساعاتی را در کشتی میرزا کوچک خان دریانوردی کنیم

جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی در سرتاسر کشور بسیار است، اما چند نفر از شما تا به امروز ساعاتی را در کشتی تفریحی بر روی آب به سر برده اید؟ در این مقاله می خواهیم در رابطه با جاذبه ای بسیار جذاب و هیجان انگیز در بندر انزلی صحبت کنیم که سالانه گردشگران بسیاری به آن جا می روند. کشتیی میرزا کوچک خان جنگلی یکی از کشتی های تفریحی باشکوه و زیبای بندر انزلی می باشد. با اتراق همراه باشید تا ساعاتی را در این کشتی تفریحی مهیج وقت بگذرانیم.

کشتی میرزا کوچک خان، نقطه عطف گردشگری گیلان

در سال های اخیر این کشتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی رونق گرفته است. این کشتی با اهداف گردشگری و سفر دریایی به کشور های حاشیه خزر راه اندازی شد. اگر به بندر انزلی رفتید حتما از این کشتی که اولین و بزرگ ترین شناور مسافربری و تفریحی در دریای خزر که گواهینامه های مربوطه در حوزه دریانوردی را دارد سر بزنید. اگر به این کشتی رفتید خیالتان راحت باشد زیرا این کشتی باشکوه تمامی استاندارد ها را دارد.

عظمت کشتی مثال زدنیست !

کشتی میرزا کوچک خان در 5 طبقه ساخته شده که در نوع خودش بسیار منحصر به فرد است. مرکز اقامتی این کشتی که در بین استان های ساحلی تردد می کند، هتل پنج ستاره است. جالب است بدانید که این کشتی غول پیکر در سال 1971 در کشور ژاپن ساخته شده است. کشتی میرزا کوچک خان حدود 74 متر طول و 20 متر ارتفاع دارد. این کشتی دارای کابین های درجه یک و دو می باشد که مسافران و گردشگران می توانند به راحتی و کیفیت بالا به تفریح خود در این کشتی بپردازند.

در کشتی چه امکاناتی وجود دارد؟

همین که وارد کشتی میرزا کوچک خان در بندر انزلی می شوید، گروه موسیقی شروع به نواختن می کنند که فضای کشتی را بسیار شاداب و مفرح می کنند. همچنین امکانات رفاهی همچون کافی شاپ در پایین ترین نقطه کشتی برای رفاه حال مسافرین و گردشگران در نظر گرفته شده است. همچنین فراهم آوردن کابین های اقامتی در داخل کشتی میرزا کوچک خان برای آن دسته از مسافرینی که می خواهند شب را در کشتی بمانند از دیگر اقدامات مسئولین مربوطه می باشد.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


بازدید از بزرگ ترین کشتی تفریحی شمال کشور

شرایط و محدودیت ها


محمدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود ندارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید