تعطیلاتی بی نظیر در پارک جنگلی انزلی

 (0 نفر)
بندرانزلی
پارک جنگلی بندر انزلی

پارکی همه چیز تمام در دل انزلی

ویراستار :

استان گیلان بروید و به پارک جنگلی انزلی سر نزنید؟

هوس یک سفر بی دردسر و لذت بخش به دل طبیعت را کرده اید؟ باید به شما تبریک گفت زیرا مقاله مناسبی را برای خواندن انتخاب کرده اید. در این مقاله قصد داریم تا یکی از پارک های جنگلی زیبای شمال کشور را به شما معرفی کنیم. پارک جنگلی انزلی در استان گیلان یکی از پارک های بسیار زیبا در دل استانی بی نظیر محسوب می شود. با اتراق همراه باشید تا بتوانید اطلاعات بیش تری در رابطه با این قطعه بهشت زیبا بدست بیاورید.

جاذبه ای شگفت انگیز در بندر انزلی

بندر انزلی جاذبه های گردشگری بسیاری را در دل خود قرار داده است که سالانه گردشگران بسیاری از این جاذبه ها دیدن می کنند. یکی از بی نظیرترین جاذبه های این بندر، پارک جنگلی انزلی می باشد. این پارک که در جاده رشت به انزلی قرار دارد، طرفداران بسیاری را جمع کرده به طوری که در اکثر مواقع سال به خصوص تعطیلات، جمعیت قابل ملاحظه ای در این مجموعه تفریحی زیبا و سرسبز دیده می شود. مطمئنا همه شما می دانید که استان گیلان یکی از استان های سرسبز و خوش آب و هوای کشور محسوب می شود، پس شک نکنید که پارک جنگلی انزلی نیز از این زیبایی ها مستثنی نخواهد بود.

در پارک جنگلی قرار است فقط تفریح کنیم

پارک جنگلی انزلی مجموعه ای بسیار مفرح و زیبا می باشد. دلتان چه می خواهد؟ خرید کردن؟ طبیعتی بکر و زیبا؟ مکانی برای بازی کودکان؟ به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این مجموعه بی نظیر دیدن کنید، زیرا این پارک همه این امکانات را در خود قرار داده است. می توانید کودکانتان را در زمین بازی ببرید تا ساعت ها مشغول بازی باشند، همچنین در هوایی مطبوع و بی نظیر در پارک جنگلی انزلی مشغول خرید باشید.

آخر هفته ها خوش بگذرد!

شما می توانید آخر هفته های بی نظیری را در پارک جنگلی انزلی سپری کنید. امکانات رفاهی بسیار خوبی برای مسافران در نظر گرفته شده است. اگر به این پارک رفتید حتما به قسمت سرسبز و زیبای این پارک نیز سری بزنید زیرا می تواند سوژه بسیار مناسبی برای عکس های شما باشد. سفره خوبی را برای شما آرزو می کنیم.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی بکر و دوست داشتنی

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید