سفری به قلب زیبایی های طبیعت

 (0 نفر)
رشت
پارک جنگلی سراوان

نقاشی بی نظیر خداوند در پارک سراوان

ویراستار :

پارک جنگلی سراوان، سفری به یادماندنی در دل زیبایی

به شما پیشنهاد می کنیم افرادی که عاشق طبیعت هستند این مقاله را حتما بخوانند. سفری داریم به استان گیلان و شهر رشت که مطمئنا یکی از شهر های زیبای شمال کشور محسوب می شود. شهر رشت را شهر سبز ایران می نامند که سالانه گردشگران بسیاری در انتظار سفر به این نقطه زیبا می باشند. اما در این مقاله می خواهیم در رابطه با یکی از زیباترین جاذبه های این شهر یعنی پارک جنگلی سراوان، پارکی از جنس طبیعت صحبت کنیم. پس با اتراق همراه باشید تا شگفتانه های این پارک را برای شما بگوییم.

آرامشی از جنس آواز طبیعت

به سراغ خود پارک برویم. دلتان برای یک تعطیلات رویایی با خانواده تنگ نشده؟ پارک جنگلی سراوان مقصد لذت بخشی برای سفر و گذراندن وقت می باشد. پارک جنگلی سراوان از قدیمی ترین پارک های استان گیلان محسوب می شود که مجموعه کم نظیری از متنوع ترین گونه های گیاهی و جانوری را در دل خود پرورانده است. کافیست تا به این پارک منحصر به فرد قدم بگذارید تا صدای بی نظیر پرندگان در دل طبیعت با صدای باد ها در لا به لای درختان بهم بپیوندند و سمفونی زنده ای از موسیقی طبیعت را برای شما بنوازند.

اصلا چرا باید به این پارک برویم؟

طبیعت پر است از شگفتانه هایی که می تواند شما را دست به دهان بگذارد. یکی از این شگفتانه ها، همین پارک جنگلی زیباست. مساحت تقریبی پارک حدود 1487 هکتار است که با آب و هوایی مطلوب و لذت بخش می تواند میزبان شما در ایام تعطیل سال باشد. به شما پیشنهاد می کنیم حداقل یک بار هم که شده به پارک جنگلی سراوان سفر کرده و از زیبایی های بی نظیر این مجموعه لذت ببرید.

چه زمان به این بهشت جنگلی سفر کنیم؟

اما سفر به پارک جنگلی سراوان زمان خاصی را نمی طلبد زیرا در همه فصول این جنگل زیبایی های منحصر به فرد خود را برای گردشگران رو می کند. تابستان در پارک، جنگلی سرسبز و انبوه را خواهید دید که می تواند روحتان را جلا دهد. اما از پاییز این پارک هم نمی شود گذشت، پادشاه فصل ها در پارک جنگلی سراوان با زیبایی هرچه تمام تر حکمرانی می کند.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعت بی نظیر منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید