مرتفع ترین آبشار چشمه ای جهان در شیراز

 (0 نفر)
اردکان
آبشار مارگون

مرتفع ترین آبشار در سرزمین فرهنگ

ویراستار :

آبشار مارگون، آبشاری مرتفع در سرزمین فرهنگ

بسیاری از شما زمانی که نام استان فارس و شهر شیراز را می شنوید، ذهنتان به مکان های فرهنگی و ارزشمند این استان معطوف می شود. اما در این مقاله می خواهیم سفری هیجان انگیز داشته باشیم به یکی از آبشار های خاص و متفاوت این استان. با اتراق همراه باشید تا با آبشار مارگون، مرتفع ترین آبشار چشمه ای دنیا آشنا شوید. مطمئنا زمانی که صفت مرتفع ترین را به این آبشار می چسبانیم، جذابیت آن را دو چندان می کنیم، پس به نظر می رسد که مقصد بعدی سفر شما می تواند به مرتفع ترین آبشار دنیا در قلب ایران باشد.

آبشاری بدون رودخانه

شاید تیتر های بزرگ با عناوینی سنگین لازم بود تا نام این آبشار زیبا و منحصر به فرد را یدک بکشد. آبشار مارگون را می توان یکی از جذاب ترین آبشار های دنیا دانست زیرا اگر به بالای این آبشار بروید خواهید دید که هیچ رودخانه ای وجود ندارد و این آبشار از هزارن چشمه ای که از دل کوه های این منطقه می جوشد سرچشمه گرفته است، به همین دلیل به آن مرتفع ترین آبشار چشمه ای دنیا گفته می شود.

سفر به یکی از زیباترین جاذبه های کشور

اما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر هوس یک ماجراجویی خاطره انگیز را دارید در فصل بهار به آبشار مارگون سفر کنید. این آبشار با حدود 70 متر ارتفاع و عرض 100 متر، یکی از باشکوه ترین آبشارهای دنیا را ساخته و سالانه گردشگران بسیاری از این آبشار زیبا دیدن می کنند. اگر خیال سفر به آبشار مارگون را دارید، نگران نباشید زیرا تمامی خدمات رفاهی در محوطه این آبشار برای شما فراهم شده است.

چگونه ماجراجویی را شروع کنیم؟

سفرتان به آبشار مارگون نباید زیاد سخت باشد. وقتی به نزدیکی این آبشار رسیدید، مسیر خودرویی تا حدود 800 متری آبشار ادامه دارد. ادامه مسیر رسیدن به این آبشار بهشتی را باید پیاده طی کنید. اما نگران نباشید ادامه مسیر پیاده روی شما سنگ فرش با پله های سیمانی است پس با خیالی راحت به یکی از هیجان انگیز ترین آبشار های دنیا بروید و از سفرتان لذت ببرید. سفرتان بی خطر.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


مرتفع ترین آبشار چشمه ای جهان

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید