به سرزمین جادویی ماسال خوش آمدید!

 (0 نفر)
ماسال
ییلاق ماسال

سرزمین افسانه ای ماسال در مه

ویراستار :

ییلاق زیبای ماسال، ییلاقی در آغوش مه

طبیعت، همواره شگفتانه های بسیار رنگارنگ و منحصر به فردی برای ما کنار گذاشته است که کافیست بار و بندیلمان را ببندیم و به دل طبیعت سفر کنیم تا این شگفتانه ها را از نزدیک ببینیم. اما در این قسمت می خواهیم شما را با ییلاق زیبای ماسال در استان گیلان آشنا کنیم که امروزه هدف تور های طبیعت گردی بسیاری می باشد. آماده باشید که قرار است نفس کشیدن در آغوش مه در منطقه ماسال را تجربه کنید. پس با اتراق همراه باشید تا سرزمین جادویی ماسال را بیشتر بشناسید.

آماده اید تا به دل زیبایی بزنیم؟

قبل از آغاز سفرتان به ماسال باید ریه هایتان را آماده میزبانی از آب و هوایی فوق العاده مطبوع و دل انگیز کنید. ییلاق زیبای ماسال در جوار کوه های سر به فلک کشیده تالش قرار دارد. سفر به ییلاق زیبای ماسال می تواند نظرتان را در رابطه با زیبایی های طبیعت عوض کند زیرا قرار است چشم اندازی تکرار نشدنی را در جلوی چشمانتان تجربه کنید. زیبایی های این منطقه باعث شده تا سالانه گردشگران بسیاری از این ییلاق دیدن کنند.

با کمی قدم زدن بر روی ابر ها چطورید؟

دریای مه حتما به گوشتان خورده است. ییلاق زیبای ماسال یکی از شگفت انگیز ترین چشم انداز های شمال کشور را دارد. فکرش را بکنید، بعد از یک راه طولانی که پشت سر گذاشته اید تا به ماسال برسید، ناگهان منظره ای حیرت انگیز دهانتان را باز نگه می دارد. درست است شما زیر پاهایتان دریایی از مه را خواهید دید که جنگل های انبوهی را پوشانده اند. لذت قدم زدن در این منطقه بی نهایت جذاب و هیجان انگیز است.

نظرتان چیست شب را در کلبه بمانیم !

یکی از جذاب ترین نکاتی که می توانیم در رابطه با ییلاق زیبای ماسال بگوییم، کلبه های فانتزی و زیبایی هستند که بر فراز بلندی های ماسال قرار دارند. شما می توانید با اجاره یک یا چند شبه این کلبه ها هیجان سفرتان را به این منطقه تکمیل کنید و شب را میان این همه زیبایی به صبح برسانید. فکرش را بکنید، صبح بیدار شوید و با دریایی از ابر های ییلاق زیبای ماسال، چایی اتان را بنوشید. نوش جان.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعت بی نظیر منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید