ساحل نقره ای هنگام، ساحلی از جنس آسمان

 (0 نفر)
قشم
ساحل نقره ای هنگام

ساحل هنگام، ساحلی با کانی های درخشان

ویراستار :

سفری به سوی ساحل نقره ای جزیره هنگام، ساحلی از جنس نور

جذابیت های سواحل جنوب کشور همیشه برای همگان روشن بوده است، اما بیایید در این مقاله در رابطه با جزیره ای بسیار خاص و دیدنی در استان هرمزگان صحبت کنیم. مطمئن هستم که بسیاری از شما این ساحل را ندیده و شاید در رابطه با این ساحل چیزی نشنیده اید. ساحل نقره ای هنگام، یکی از زیباترین و منحصر به فرد ترین سواحل جنوب کشور می باشد. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با معجزات این ساحل خاص، بیشتر اطلاعات کسب کنید.

ساحل نقره ای جزیره هنگام، ساحلی درخشنده در هرمزگان

اگر به جزیره قشم و ساحل نقره ای هنگام سفر کردید، حتما زمانی که هوا تاریک شد به این ساحل جذاب سری بزنید، در این هنگام خواهید دید که ساحلی درخشان در پیش روی شما قرار گرفته است. قضیه از این قرار است که در بین ماسه های این ساحل، ذراتی از جنس کانی وجود دارد که به همین دلیل نام این ساحل را، ساحل نقره ای هنگام گذاشته اند. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این ساحل زیبا دیدن کنید و عکس های باورنکردنی و جذابی را ثبت کنید.

در ساحل ماسه چه تفریحاتی انتظار ما را می کشد؟

اما سفرتان به استان هرمزگان و جزیره قشم می تواند بسیار هیجان انگیز تر پیش برود. اگر به ساحل نقره ای هنگام، سفر کردید قرار نیست که فقط از زیبایی های ساحل نقره فام این منطقه لذت ببرید، این ساحل برای شما تفریحات هیجان انگیز آبی و لذت بخشی آماده کرده است. شما می توانید از کشتی به گل نشسته پرتغالی، آهوهای این منطقه، خاردم مصری و دلفین های بامزه این نواحی نیز لذت ببرید.

گردشگری در ساحل نقره ای ممنوع شده است؟

اما همانطور که گفتیم ساحل نقره ای هنگام، یکی از زیباترین و منحصر به فردترین سواحل جنوب کشور محسوب می شود. هر ساله گردشگران بسیاری به این منطقه از هرمزگان سفر می کردند و متاسفانه به دلیل رفت و آمد بسیار مردم، این ساحل در معرض تخریب بود، که به همین دلیل، بازدید از این مکان حیرت انگیز ممنوع شد تا این ساحل به دلبری کردن خود برای کائنات ادامه دهد.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


طبیعتی منحصر به فرد در دنیا

شرایط و محدودیت ها


به دلیل تخریب، بازدید از این ساحل ممنوع شده است

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید