سکوتی از جنس نمک در هرمز

 (0 نفر)
هرمز
دره سکوت

دره سکوت، دره ای با آرامش ابدی

ویراستار :

نظرتان درمورد یک فنجان آرامش در دره سکوت در هرمز چیست؟

حواستان باشد زمانی که این مقاله را خواندید شاید حس ماجراجویانه شما قلیان کند، زیرا قرار است شما را به سفری ذهنی به اعماق آرامش و سکوت دعوت کنم. اگر می خواهید با ما همراه باشید، بلیط یک طرفه به جزیره هرمز را بگیرید زیرا فکر نکنم بعد از دیدن دره سکوت در هرمز، دیگر دلتان بخواهد به شهر شلوغ و پر سرصدای خودتان برگردید. با اتراق همراه باشید تا در این مقاله به هرمزگان سفری داشته باشیم.

با کمی آرامش در دره سکوت چطورید؟

همانطور که گفتیم قرار است در رابطه با دره ای در جزیره هرمز صحبت کنیم. اما اگر دوست دارید در رابطه با این دره بیشتر بدانید کافیست در ذهن خود آرامشی مطلق را تداعی کنید. دره ای زیبا و با کوه های نمک فوق العاده حیرت انگیز در انتظار میزبانی از شما در جزیره هرمز می باشد. اما شاید این سوال در ذهنتان بوجود بیاید که ما در رابطه با یک جاذبه در دل جزیره صحبت می کنیم، پس چطور ممکن است که سکوتی مطلق در دره با وجود صدا های موج وجود داشته باشد. عجله نکنید، جوابتان را خواهیم داد.

آرامشی مطلق در دل دریا، با وجود موج های خروشان

اگر به دره سکوت در هرمز سفر کردید خواهید دید که کوه های نمک در دل این دره با شکوهی مثال زدنی خودنمایی می کنند. این کوه های نمک صدای امواج دریا را به خود جذب می کند و باعث سکوتی فوق العاده لذت بخش در دل دره دره سکوت هرمز می شود. از طرفی همانطور که می دانید، نمک از خود انرژی مثبتی حیرت انگیز ساطع می کند، به همین دلیل اگر به دره سکوت در هرمز رفتید خودتان را برای یک تفریح حسابی با حال خوب و انرژی بالا آماده کنید.

صخره هایی به شکل مرد روحانی

در دره سکوت در هرمز و ما بین کوه ها، کوهی بلورین با سنگ های نمک زیبایی وجود دارد که اگر به صخره های این کوه نگاه کنید، می توانید سنگ هایی به شکل یک روحانی با یارانش را تشخیص دهید که عبایی سفید بر سر دارند. برخی از محلی ها این سنگ ها را به حضرت محمد(ص) و برخی به حضرت مسیح ربط می دهند.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آرامش مثال زدنی این منطقه

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید