هفت آبشار، طبیعت باورنکردنی مازندران

 (0 نفر)
شیرگاه
منطقه هفت آبشار

سفری به دل بهشت مازندران

ویراستار :

طراحی دست خداوند را با سفر به منطقه هفت آبشار تجربه کنید!

اگر به دنبال مکانی همه چیز تمام از نظر طبیعت و آب و هوا می گردید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها بخوانید زیرا اطمینان دارم که نام مقصد سفر بعدیتان، در همین مقاله است. می خواهیم به شما منطقه هفت آبشار در استان مازندران را معرفی کنیم، منطقه ای که اگر آن را از نزدیک ببینید، افسوس بخورید که چرا هیچوقت به هفت آبشار سفر نکردید. با اتراق همراه باشید تا در رابطه با این منطقه بکر و دست نخورده بیش تر صحبت کنیم.

منطقه هفت آبشار، قدرت زیبایی طبیعت

اما اگر به این منطقه سفر کردید، نباید زیادی شگفت زده بشوید و راه به راه عکس بگیرید زیرا به شما اطمینان می دهیم که در ادامه مسیر و رفته به رفته بر زیبایی های این منطقه منحصر به فرد اضافه می شود. اما شاید بسیارتان بگویید نام این منطقه هفت آبشار است پس چرا تا به اینجا از آبشار های این منطقه صحبت نکرده اید؟ صبور باشید، قرار است قدم به قدم پیش می رویم.

جذابیت های منطقه هفت آبشار

باید به شما بگوییم که اگر به منطقه هفت آبشار سفر کردید، انتظار نداشته باشید که فقط آبشار ببینید، زیرا برای رسیدن به آبشار ها قرار است ماجراجویی کنیم. سفر مفرح ما زمانی تکمیل می شود که جنگل، رود، آبشار و صدای پرندگان دست به دست یکدیگر می دهند تا ماجراجویی شما به زیباترین شکل ادامه یابد. پس خودتان را برای یک مجموعه ای از زیبایی ها در دل طبیعت آماده کنید.

پله به پله با آبشار ها

شما قرار است پیاده روی خود را از جنگل لفور آغاز کنید. به من اطمینان داشته باشید و بخاطر مسیر پیاده روی 5 کیلومتری غر نزنید، زیرا شک نکنید انقدر به شما خوش می گذرد که دوست ندارید از جنگل خارج شوید و می خواهید تا آخر دنیا در میان این درختان سر به فلک کشیده پیاده روی کنید. لازم به ذکر است که آبشار ها با فاصله هایی و به صورت پلکانی پشت سر هم در مسیر پیاده روی قرار گرفته اند، بخاطر همین می گویم از همان شروع سفر مراقب شارژ دوربین عکاسیتان باشید که قرار است تصاویر منحصر به فردی را ثبت کنید.

نویسنده: محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


آب و هوایی فوق العاده

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


بهار

فرصت های سرمایه گذاری


موقعیت سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید