دریاچه شورمست، نگینی بر دستان مازندران

 (0 نفر)
پل سفید
دریاچه شورمست

شورمست، نگینی بر دامن مازندران

ویراستار :

سفری به دریاچه شورمست مازندران، دریاچه ای با اجرای سنفونی طبیعت

زندگی در شهر پر از دود و سر و صدا را، سفری لذت بخش به دامن طبیعت می تواند بشورد و ببرد. همه ما می دانیم که مازندران یکی از قطب های گردشگری در شمال کشور می باشد، اما بسیاری از شما نمی توانید حدس بزنید که چه نوع مناطق بهشت گونه ای در دل این استان پنهان شده اند. پس با اتراق همراه باشید تا با دریاچه شورمست مازندران، یکی از دریاچه های بسیار زیبای ایران آشنا شوید.

دریاچه شورمست مازندران، آرامشی در حوالی مازندران

اما همه ما برای سفر به مکان های مختلف و گذراندن تعطیلات ابتدا به ویژگی های مقصد مورد نظر فکر می کنیم. اما اگر در سفرتان به دنبال آرامش در دل طبیعت با سمفونی آواز پرندگان و صدای خروشان رودخانه می باشید، دریاچه شورمست مازندران را به شما پیشنهاد می کنیم. سعی کنید در روز های غیر تعطیل به این مکان شگفت انگیز بروید زیرا در روز های تعطیل گردشگران بسیاری به این منطقه می آیند. البته فصل سفرتان زیاد مهم نیست زیرا این دریاچه در هر فصلی، زیبایی های غیرقابل وصف خود را به گونه های مختلف به رخ می کشد.

در این دریاچه زیبا، چه تفریحاتی می توانیم انجام دهیم؟

خب اگر سفرتان به این دریاچه استثنایی قطعی شد اول اینکه باید به شما تبریک بگوییم، زیرا دریاچه شورمست مازندران شگفتانه های منحصر به فردی را برای میزبانی از شما آماده کرده است و دوم اینکه یادتان باشد برای سفر به این دریاچه لازم است با تجهیزات تفریحی مناسب عازم شوید. برای سفر به این دریاچه، وسیله های مناسب کوهپیمایی، قایق سواری، دوچرخه سواری را از یاد نبرید زیرا انجام دادن این ورزش ها در دل طبیعت مانند آب روی آتش حالتان را جا می آورد. البته می توانید بساط ماهیگیری را نیز با خود به همراه داشته باشید، البته در این دریاچه ماهی های بسیاری وجود ندارد اما شاید خوش شانس باشید و ماهی هم بگیرید.

مناظر اطراف دریاچه، جاذبه ای متفاوت در مازندران

سفر به دریاچه شورمست مازندران می تواند برای شما بسیار جذاب و هیجان انگیز پیش برود. اگر به دور و بر دریاچه نگاهی بیندازید، مطمئنا ساعت ها خیره به درختان سر به فلک کشیده و سرسبز اطراف خواهید شد. حتما سری به داخل این جنگل های انبوه نیز بزنید، مطمئن باشید چشم انداز های متفاوت و جذابی منتظر شما هستند.

نویسنده : محمدرضا فاطمی

پیشنهادات


0

مزایا


چشم انداز فوق العاده

شرایط و محدودیت ها


محدودیت خاصی ندارد

پیشنهاد فصلی


تابستان

فرصت های سرمایه گذاری


امکان سرمایه گذاری وجود دارد

گالری


نقشه


نظرات


ثبت نظرات

برای ثبت نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید